تاریخ انتشار۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۹
کد مطلب : 535073
آیت الله مصطفی علما:

بیکاری، ازدواج و مسکن از عمده مشکلات جوانان است

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه دارای بسیاری از مشکلات است که بیکاری، ازدواج و مسکن از مهمترین این معضلات برای جوانان این خطه محسوب می شود.
بیکاری، ازدواج و مسکن از عمده مشکلات جوانان است
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، آیت الله مصطفی علما در دیدار با بهمن امیری مقدم؛ استاندار جدید کرمانشاه اظهار داشت: استان کرمانشاه دارای بسیاری از مشکلات است که بیکاری، ازدواج و مسکن از مهمترین این معضلات برای جوانان این خطه محسوب می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: انتظار داریم که دولت انقلابی و نیز استانداری کرمانشاه در رفع این معضلات اقتصادی و اجتماعی به معنای واقعی کار کنند و از ظرفیت های این استان در این باره استفاده شود.

امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: متاسفانه با وجود اینکه بسترهای توسعه در کرمانشاه از هر لحاظ مهیاست، ولی بازهم شاهدیم که در بحث درآمدزایی این استان در پایین ترین جایگاه آمارها قرار دارد که این وضعیت باید در سریع ترین زمان ممکن حل شود.

آیت الله علما در ادامه سخنان خود بیان داشت: موضوع دیگری که در سال های اخیر عملا به دست فراموشی سپرده شده است، پتانسیل کرمانشاه در بحث گردشگری و صنایع دستی است به طوری که اگر این وضعیت اصلاح شود، بخش فرهنگی و صنایع دستی می تواند برای این خطه درآمدزایی بسیار بالایی داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: داشتن مرزهای طولانی با کشور عراق، وجود بازارچه ها، تنوع مذاهب و اقوام و... همه برای این استان یک فرصت برای جهش اقتصادی و توسعه است ولی تاکنون مغفول مانده اند و این اصلا خوشایند نیست.

این عالم برجسته کرمانشاهی با اشاره به معضلات شهرک های حاشیه نشین در کرمانشاه، تاکید کرد: حاشیه نشینی یکی از مشکلات اجتماعی و فرهنگی این کلانشهر است، باید در این محلات کارهای فرهنگی و اجتماعی برای کاهش ناهنجاری ها صورت بگیرد.

آیت الله علما اظهار داشت: تمام بسترها و زیرساخت ها برای سرمایه گذاری در کرمانشاه مهیاست و از هر کسی که قصد سرمایه گذاری در این استان را دارد با تمام قوت حمایت می کنیم.


انتهای پیام/

 
http://www.taghribnews.com/vdca0mnme49new1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما