تاریخ انتشار۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۸
کد مطلب : 535026
در ادامه دُور هشتم مذاکرات برچیدن تحریم‌ها؛

«اولیانوف» با نماینده آمریکا در امور ایران دیدار کرد

نماینده دائم روسیه در سازمان‌ های بین المللی در ادامه دُور هشتم مذاکرات برچیدن تحریم ها علیه تهران، از دیدار امروز خود با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در وین خبر داد.
«اولیانوف» با نماینده آمریکا در امور ایران دیدار کرد
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب،  «میخائیل اولیانوف» نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین المللی در وین امروز سه شنبه در پیامی توییتری از دیدار با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران خبر داد.

نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین المللی در وین در این خصوص نوشت: هیئت های روسیه و آمریکا امروز در محل هیئت نمایندگی مسکو با یکدیگر دیدار کردند. ما وضعیت را در مذاکرات وین درباره برجام با تمرکز ویژه بر مسائل مهم بررسی کردیم.

«میخائیل اولیانوف» در این باره اضافه کرد: در مرحله پیشرفته کنونی مذاکرات، این کار در قالب های دیگر نیز در حال انجام است.

گفتنی است که هشتمین دور از گفتگوهای برچیدن تحریم‌ها از ۶ دی ماه با برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام به ریاست علی باقری مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران و «انریکه مو را» معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا آغاز شده است و کماکان ادامه دارد که البته غربی‌ها با متوسل شدن به تاکتیک ضیق وقت و تعیین ضرب‌الاجل‌های ساختگی برای پایان مذاکرات موجب ایجاد تنش‌های روانی می‌شوند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcirwawqt1apu2.cbct.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما