تاریخ انتشار۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۵:۳۱
کد مطلب : 534897

نشست گفتمان جهاد تبیین و بیان حقایق انقلاب اسلامی در گنبدکاووس برگزار شد

هفتمین نشست گفتمان جهاد تبیین و بیان حقایق انقلاب اسلامی در مصلی امام جعفر صادق (ع) گنبدکاووس برگزار شد.
نشست گفتمان جهاد تبیین و بیان حقایق انقلاب اسلامی در گنبدکاووس برگزار شد
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام محمود ترابی، امام جمعه گنبد کاووس در هفتمین نشست گفتمان جهاد تبیین و بیان حقایق انقلاب اسلامی که با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان ۲۷ دی ماه در مصلی امام جعفر صادق (ع) این شهر برگزار شد، با اشاره به ابعاد جنگ شناختی دشمن، که به دنبال تصویرسازی ذهنی در جامعه رخ می‌دهد، گفت: دشمنان در جنگ شناختی با روایت سازی از مسائل ایران دست به انگاره سازی و تصویرسازی در جامعه می‌زنند که هدفشان بزرگنمایی مشکلات و تفسیر و بیان متفاوت از حقیقت است، بنابراین امروزه منظور از جهاد تبیین، تبیین حقایق واجب است.

امام جمعه گنبدکاووس با بیان اینکه دشمنان با روایت سازی و انگاره سازی قصد دارند گفتمان‌های رقیب انقلاب اسلامی را تقویت کنند، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اخیراً به صراحت فرمودند که اگر ما حقایق انقلاب و کشور را به درستی تبیین نکنیم، دشمن با دروغ و تحریف، جای ظالم و مظلوم را عوض می‌کند.

حجت الاسلام ترابی گفت: شاید در برخی موارد به لحاظ امکانات مادی ضعف داشته باشیم، اما باور به نصرت الهی که حاصل ذکر و ایمان است، موجب ثبات و پایمردی در راه خدا می‌شود و لازمه رسیدن به آن، زنده نگه داشتن یاد خدا در دل است.

امام جمعه گنبدکاووس، تبیین و روشنگری را نقطه مقابل ابهام و جهاد را آماده شدن برای رزم و فعالیت عملیاتی برشمرد و گفت: جهاد تبیین یعنی یک جریان جهادی انقلابی برای ابهام زدایی از موضوعاتی که در سطح جامعه وجود دارد.

حجت الاسلام ترابی با بیان اینکه جهاد تبیین یک مفهوم اسلامی و یک فرهنگ ادبیاتی است، تصریح کرد: ما اگر بخواهیم مطالبه به حق مقام معظم رهبری را عملی کنیم، باید در این راه از طعنه، کنایه و فشارها و هجمه‌های  دشمن نهراسیم، چرا که استقامت، صبر و بصیرت در این خصوص به عنایت الهی باعث پیروزی و موفقیت ما خواهد شد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcdno0k5yt0sj6.2a2y.html
مرجع : ایکنا
نام شما
آدرس ايميل شما