تاریخ انتشار۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸
کد مطلب : 534488
استاندار تهران خبر داد:

مدارس و دانشگاه‌های استان تهران بازگشایی می‌شود

استاندار تهران از تصمیم برای بازگشایی مدارس و دانشگاه‌های استان تهران خبر داد و گفت: مسابقات ملی با حضور حداقلی تماشاگران در ورزشگاه برگزار خواهد شد.
مدارس و دانشگاه‌های استان تهران بازگشایی می‌شود
به گزارش حوزه جامعه خبرگزاری تقریب، محسن منصوری استاندار تهران در حاشیه هشتاد و سومین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا استان تهران با اشاره به آخرین تصمیمات گرفته شده در این جلسهُ اظهار داشت: در این جلسه گزارش آموزش و پرورش شهر تهران و استان تهران حاکی از آن بود که ارتقا سطح سواد دانش آموزان را باید به طور جدی دنبال کنیم و نگرانی‌هایی درباره افت تحصیلی بر اثر تعطیلات مربوط به کرونا ایجاد شده است.

وی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور نیز بر بازگشایی حداکثری مدارس تاکید دارد، بیان داشت: 90 درصد مدارس استان تهران آمادگی بازگشایی دارند. البته به طور متوسط دانش آموزان اکنون دو روز به مدرسه می‌روند، اما بنا شد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی موضوع حداکثر بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها در تهران و استان تهران به صورت جدی دنبال شود.

منصوری با بیان اینکه بر اساس تصویب ستاد ملی مقابله با کرونای استان تهران امتحانات حضوری برگزار می‌شود، اظهار داشت: در خصوص برگزاری مسابقات ورزشی ملی نیز مقرر شد حضور تماشاگران را به صورت حداقلی در ورزشگاه‌ها داشته باشیمِ در نتیجه در بازی‌های ملی حداقل تماشاگر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی حضور خواهند داشت.

استاندار تهران با اشاره به دیگر تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونای تهران ابراز داشت: تاکنون 20 درصد افراد دز سوم واکسن را در استان تهران تزریق کرده‌اند و توقع و خواهشی که از مردم داریم این است که دز سوم را تزریق کنند؛چراکه تجربه کشورهای دیگر نشان داده است که تزریق دز سوم در پیشگیری از ابتلا به کرونا مؤثر است.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcjoxeiouqetxz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما