تاریخ انتشار۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲
کد مطلب : 534399
رئیس جمهور در روستای گورزین جزیره قشم:

به برکت جمهوری اسلامی کارهای زیادی در جزیره قشم انجام شده است

رئیس جمهور گفت: کارهای زیادی به برکت جمهوری اسلامی در جزیره قشم انجام شده است و چهره این جزیره با قبل از انقلاب قابل قیاس نیست.
به برکت جمهوری اسلامی کارهای زیادی در جزیره قشم انجام شده است
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در ادامه برنامه های سفر خود به استان هرمزگان، با حضور در روستای گورزین با مردم این روستا دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

رئیس جمهور گفت: در جزیره قشم به برکت جمهوری اسلامی کارهای زیادی انجام شده است و چهره این جزیره با قبل از انقلاب قابل قیاس نیست.

دکتر رئیسی خاطر نشان کرد: بخشی از مردم این منطقه در پروژه های گردشگری مشغول هستند که با توسعه این صنعت، اشتغال افزایش خواهد یافت

رئیسی با اشاره به درخواست مردم برای حل مشکل بازپرداخت تسهیلات خود که برای سال‌های گذشته بوده، تصریح کرد: قرار شد استاندار این موضوع را پیگیری کنند تا بازپرداخت تسهیلات فشاری بر مردم نیاورد.

رئیس جمهور کشورمان در دومین روز از سفر استانی به هرمزگان که از روز پنجشنبه مهمان مردم خونگرم این استان است، ظهر امروز وارد شهرستان قشم شد و مورد استقبال فرماندار، امام جمعه و مدیرعامل منطقه آزاد قرار گرفت.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcaoynmo49nee1.k5k4.html
مرجع : پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
نام شما
آدرس ايميل شما