تاریخ انتشار۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۴
کد مطلب : 533449
امام جمعه اهل‌سنت ارومیه:

حاج قاسم بار دیگر انسانیت را به منطقه آورد

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه گفت: حاج قاسم بار دیگر انسانیت را به منطقه آورد و معتقد بود که باید فارغ از قوم و قبیه و مذهب، مظلومان را از دست ظالمان بازستاند.
حاج قاسم بار دیگر انسانیت را به منطقه آورد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری تقریب، ماموستا مامد کلشی‌نژاد امروز در دومین همایش اقوام و ادیان در مکتب شهید سلیمانی اظهار داشت: جبهه مقاومت برای اینکه بشریت را با انسانیت در منطقه آشنا کند به وجود آمد.
 
وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به اعتراف دشمنان و اینکه جریان حماس و مقاومت لبنان سعی می‌کنند که برنامه‌های خود را از جمهوری اسلامی ایران بگیرند به همین دلیل نمی‌توانند بر آنها چیره شوند.
 
امام جمعه اهل‌سنت ارومیه گفت: از سوی دیگر تمامی تلاش دشمنان استکباری این است که صفوف فشرده مسلمانان را بشکنند و در این زمینه توطئه‌های فراوانی را انجام داده و نقشه‌های بسیاری می‌کشند.
 
وی در ادامه با اشاره به اینکه داعش برای رفتن ایجاد نشده بود بلکه آمده بود که بماند، بیان کرد: گروه تکفیری و تروریستی داعش به این سبب به وجود آمده بود که کشور را اداره کند و اسلام خشن را از جانب اهل‌سنت به دنیا نشان دهند.
 
ماموستا کلشی‌نژاد افزود: داعش یک دولت خشن با پیشرفته‌ترین تجهیزات نظامی بود در حالی که دولت برای تشکیل خود به عقبه فکری، سیاسی و امنیتی نیازمند است.
 
وی تصریح کرد: در زمان تشکیل داعش، بسیاری از کشورهای دنیا با حمایت‌های مادی و تجهیزات نظامی پیشرفته که در اختیار این تیم تروریستی قرار داده بودند از آن حمایت کردند در حالی که جبهه مقاومت به این سبب به وجود آمده بود که این درنده‌ها را از صفحه روزگار محو و نابود کند.
 
امام جمعه اهل سنت ارومیه تاکید کرد: حاج قاسم بار دیگر انسانیت را به منطقه آورد و معتقد بود که باید فارغ از قوم و قبیله و مذهب، مظلومان را از دست ظالمان بازستاند.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcfjmdt1w6dmja.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما