تاریخ انتشار۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۷
کد مطلب : 533444
سردار سرتیپ ارجمندی‌فر:

رمز پیروزی سردار سلیمانی تبعیت از ولایت‌ فقیه بود

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه گفت: جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه گفت: بی‌تردید رمز پیروزی حاج قاسم تبعیت از ولایت‌فقیه و از سوی دیگر بصیرت مردم بود که به سردار سلیمانی پیوستند.
رمز پیروزی سردار سلیمانی تبعیت از ولایت‌ فقیه بود
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، سردار سرتیپ مجید ارجمندی‌فر در دومین همایش اقوام و ادیان در مکتب شهید سلیمانی با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: حاج قاسم علاقه فراوانی به دخت نبی اکرم(ص) داشت و هیچ زمانی محفل‌های کوچک عزاداری برای آن حضرت را ترک نمی‌کرد و با خدا عهد کرده بود که اجازه ندهد ولایت تنها بماند.

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی عهد کرده بود که جان خود را فدای ولایت کند تصریح کرد: حاج قاسم عاشق ولایت بوده و علاقه خاصی به رهبری داشت چون می‌دانست که راه امام و رهبری، راه حضرت سیدالشهدا(ع) است.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه با تاکید بر اینکه نباید خیمه ولایت را رها کرد گفت: بی‌تردید تلاش دشمن، آتش زدن خیمه ولایت است و اگر آسیب ببیند، بیت‌الحرام، نجف، کربلا و مشهد آسیب می‌بینند.

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی از سخت‌ترین عملیات‌ها پیروز بیرون آمد بیان کرد: ایشان در زمان فرماندهی سپاه قدس موفق شد اشرار معاند را وادار به تسلیم و تحویل تسلیحات خود کند و امنیت را برای جهان شرق به ارمغان آورد.

ارجمندی‌فر اظهار داشت: زمانی که عراق مورد تصرف داعش قرار گرفت وی وارد میدان شد در حالی که فاقد تیپ و لشکر بود اما چون به نصرت الهی باور داشت، از کمبود نیرو ترسی به خود راه نمی‌داد.

وی بیان کرد: سردار سلیمانی در برابر داعشی قرار گرفت که آمریکا و صهیونیست به این مسئله اقرار کردند که این گروه تروریستی را خود به وجود آورده‌اند و نیروهای داعشی در اسرائیل پرورش یافته بودند.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه گفت: داعش بر نوامیس مردم هیچ رحمی نداشته و همه مساجد را به آتش می‌کشیدند و مردان را کشته و زنان را به غنیمت می‌گرفتند و همچنین شکم زنان باردار را پاره کرده و جنین را می‌کشتند.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه گفت: حاج قاسم در مقابل چنین انسان‌های شروری که از ۸۲ کشور بودند ایستادگی کرد بنابراین ایشان مدیر و مدبر بود و ضمن جاری کردن فرهنگ مقاومت در عراق و شام، ۹۰ هزار نفر از لشکریان جهان اسلام را ساماندهی کرد.

وی افزود: داعش در هر کجا وارد شد، به غیر از ویرانی و تخریب چیزی از خود بر جای نگذاشت و آثار اسلامی را تخریب کرد و در این شرایط حاج قاسم لشکریان خود را تشکیل داد و در سوریه سربازان خود را بسیج کرد و در گردان‌های خود از همه اقوام و مذاهب استفاده کرد.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه گفت: بی‌تردید رمز پیروزی حاج قاسم تبعیت از ولایت‌ فقیه و از سوی دیگر بصیرت مردم بود که به سردار سلیمانی پیوستند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcayenmy49ney1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما