تاریخ انتشار۲۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶
کد مطلب : 530961
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان:

حضوراگاهانه در فضای مجازی بر همه افراد بصیر و انقلابی تکلیف است

محمود الله مرادی تاکید کرد: حضور هوشمندانه جبهه حق در فضای مجازی آرایش فرهنگی جهادگونه است و همچون حضور در جبهه‌های دفاع مقدس بر همه افراد بصیر و انقلابی یک تکلیف و الزامی است که از حریم ارزشهای الهی و آرمان های انقلابی، در مقابل هجمۀ دشمنان دفاع کنند.
حضوراگاهانه در فضای مجازی بر همه افراد بصیر و انقلابی تکلیف است
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، محمود الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در جلسه توجیهی فرماندهان گردانهای سایبری شهرستان سنندج با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تسلیت ایام سوگواری دُخت گرامی پیامبر اسلام  حضرت فاطمه (سلام الله علیها) اظهار داشت: امروز فضای مجازی بستری است که می توان از آن در راستای ترویج کارهای ارزشی و خوب استفاده کرد و از طرف دیگر عدم حکمرانی درست بر فضای مجازی و نبود مدیریت بر این فضا هم می تواند موجب ترویج انواع منکرات و فعالیت های مخرب در جامعه شود.

 در فضای مجازی باید با برنامه و فکر در آن حضور فعال داشته باشیم 

الله مرادی با بیان اینکه عرصه فضای مجازی برای جبهه حق یک فرصت بی‌نظیر است که باید با برنامه و فکر در آن حضور فعال داشت، اظهار کرد: امروزه فضای مجازی به بخش تفکیک ناپذیری از زندگی انسان ها تبدیل شده است و بهره برداری صحیح و سودمند از فضای مجازی برای افراد بابصیرت، فهیم و با دانش مستلزم رعایت هنجارهایی است که موجب ترویج معروفات می شود، و از طرف دیگر، هر گونه بی توجهی و غفلت نسبت به این پدیده صدمه ها و آسیب های خطرناکی همچون نابودی بنیان خانواده را متوجه جامعه خواهد کرد . 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با بیان اینکه دشمن حضور جبهه حق  در فضای مجازی را برنمی‌تابد، متذکر شد: امروز دشمنان اسلام کلّیت دین را  مورد هجمه فرهنگی قرار داده‌اند و در این زمینه با برنامه ریزی بلند مدت همواره در پی ضربه به پایه‌های اسلام و ارزش های اعتقادی مسلمانان هستند.

استکبار در پی به یغما بردن منابع امت اسلام است

الله مرادی توضیح داد:  با حضور فعال جبهه حق در عرصه های فرهنگی و جنگ نرم، جبهه استکبار احساس خطر کرد و با تغییر آرایش جنگی سعی کرد ضمن تقویت جبهه خود علیه اسلام، آن دسته از افراد بی‌طرف را به سمت خود بکشاند و با ایجاد تفرقه در بین کشورهای اسلامی  و ایجاد گروهک های افراطی همچون داعش و ... در پی تضعیف قدرت امت اسلام بود. 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان تصریح کرد: جبهه استکبار با طرح ریزی مواردی همچون حادثه یازده سپتامبر و علی رغم اینکه اسامه بن لادن اهل عربستان بود،  ولی آمریکایی جهانخوار به افغانستان حمله کرد و این حمله هم بخاطر طرح خاورمیانه بزرگ و تغییر مرزها بود، هر چند این طرح خطرناک در لباس و آرایش زیبایی بنام آزادی و دموکراسی به جهان ارائه شده است ولی هدفی جز کنترل و در اختیار گرفتن منابع و لوله های نفتی و ذخایر ممالک اسلامی نداشت!

الله مرادی عنوان کرد: جبهه استکبار به سردمداری آمریکا زمانی که با مقاومت مردم مسلمان خاورمیانه روبرو شد با شرمساری هر چه تمامتر از کشورهای خاورمیانه همچون افغانستان، عراق و سوریه بیرون رفت.

وی با بیان اینکه امروزه آمریکا به جنگ نیابتی روی آورده است، خاطر نشان کرد: آمریکا امروز با حربه تفرقه و در قالب حرکت های مردمی و با ایجاد گروهک های تندرو و افراطی، مسلمانان را به جان هم انداخته است و تفرقه مذاهب و ملل اسلامی خسارتها و لطمات مادی و معنوی جبران ناپذیر بر پیکر امّت اسلامی وارد ساخته است. 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با اشاره به این مطلب که آمریکای جهانخوار هیچ گاه جوابگوی جنایات خود در منطقه نبوده است، اضافه کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت  خون مطهر شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری به عنوان قدرت فرا منطقه ای ظهور کرده است و تمام دسیسه های تفرقه افکنانه آمریکا را در منطقه خنثی کرده است.

 حضور قدرتمند افراد انقلابی و با بصیرت در فضای مجازی آرایش فرهنگی جهادگونه می‌طلبد

الله مرادی با بیان اینکه جبهه استکبار امروز میدان نبرد خود را از شکل نظامی به تهاجم اقتصادی و فرهنگی تغییر داده است و اعتقادات و ارزش های اسلامی را آماج حملات خود قرار داده است، تاکید کرد: حضور قدرتمند افراد انقلابی و با بصیرت در فضای مجازی آرایش فرهنگی جهادگرانه است و همچون حضور در جبهه‌های دفاع مقدس بر همه افراد بصیر و انقلابی یک تکلیف مهم و ضروری است که از حریم ارزشهای الهی و آرمان های انقلابی، در مقابل هجمۀ دشمنان دفاع کنند.

وی با بیان اینکه در تهاجم فرهنگی دشمن سعی می کند بنیان خانواده را سست و از بین ببرد، یادآور شد: این شبیخون فرهنگی را مقام معظم رهبری درچند دهه قبل هشدار داده بود که متاسفانه به دلیل سهل انگاری برخی از مسئولین مربوطه بسیاری از سرمایه های کشور در اثر تهاجم فرهنگی به خطر افتاده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در پایان با بیان اینکه ستاد امر به معروف یک نهاد فراجناجی و خارج از دایره حزب و گروه است،  گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر همواره در راستای اهداف نظام اسلامی، مردم و رهنمودهای مقام معظم رهبری حرکت کرده است و می طلبد امروزه سعی کنیم با وحدت همه جانبه و همدلی، ترزیق امید به جامعه و دعوت به خیر و نیکی، دشمن را در پاشیدن بذر نفاق و تفرقه ناامید و مأیوس کنیم.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcb0gbs8rhbf9p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما