تاریخ انتشار۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹
کد مطلب : 529496

بازدید تولیت آستان قدس رضوی از یگان‌های مرزی شمال شرق کشور

تولیت آستان قدس رضوی با حضور در شهرستان تایباد از یگانهای مرزی شمال شرق کشور بازدید و از تلاش‌ها، دلاوری‌ها و ایثارگری‌های نیروهای نظامی در صیانت از مرزهای کشور قدردانی کرد.
بازدید تولیت آستان قدس رضوی از یگان‌های مرزی شمال شرق کشور
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب به نقل از پایگاه خبری آستان قدس رضوی، حجت‌الاسلام‌ احمد مروی در دیدار با تعدادی از مرزبانان کشورمان گفت:مرزبانان غیور ما در میانه آتش ایستاده‌ و مانع ورود ناامنی به کشور می‌شوند.

وی افزود: نیروهای مرزبانی و ارتش در کنار یکدیگر صفی متحد برای دفاع و صیانت از مرزهای ایران اسلامی ایجاد و در این راه شهدای بسیاری را تقدیم کرده‌اند.

او ادامه داد: آسایش و امنیت مردم در اقصی نقاط کشور مرهون هوشیاری، چشم‌های بینا و حضور قدرتمندانه و شجاعانه مرزبانان دلاور کشورمان است.

تولیت آستان قدس رضوی هدف از حضور خود در جمع یگان‌های مرزی شهرستان تایباد را عرض خداقوت و خسته نباشید و قدردانی از خدمات و تلاش‌های خالصانه و خستگی‌ناپذیر تمامی مرزبانان کشور در مسیر تامین امنیت مردم دانست و گفت:این حضور، حداقل کار در برابر زحمات ارزشمند این عزیزان است.

در این بازدید امیر سرتیپ رضا آذریان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در شمال شرق، تولیت آستان قدس رضوی را همراهی می‌کرد.

خراسان رضوی از سمت شرق ۳۰۲ کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان دارد. شهرستانهای صالح آباد، تربت‌جام، تایباد و خواف این استان در جوار مرز مشترک با کشور افغانستان قرار دارند.

انتهای  پیام/
http://www.taghribnews.com/vdccooqpe2bqi08.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما