تاریخ انتشار۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷
کد مطلب : 528846
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرری:

از ظرفیت استعدادهای قرآنی شهرری برای تدریس استفاده می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرری از شناسایی استعدادهای قرآنی شهر و روستاهای این منطقه خبر داد و گفت: از ظرفیت این افراد برای تدریس در مناطق مختلف استفاده می‌شود.
از ظرفیت استعدادهای قرآنی شهرری برای تدریس استفاده می شود
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، سید حسن صفوی ظهر سه شنبه در جلسه مشترک شورای فرهنگ عمومی تحت عنوان توسعه قرآنی که در فشافویه برگزار شد اظهار داشت: با توجه به مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مبنی بر برگزاری شورای توسعه قرآنی در شهرستان که مطابق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی است در شهرری اقدام کردیم و این اقدام خوب منجر شد تا در بخشی جلسات را در کنار شورای فرهنگ عمومی شورای توسعه قرآنی را برگزار کنیم و تمام دهیاران، بخشداران، شهرداران، ائمه جمعه در آن عضو هستند.

وی با بیان اینکه تا کنون ۱۳۳ مصوبه داشته ایم گفت: شورای توسعه قرآنی طی اولین جلسه با حضور ۴۰۰ نفر از مدیران مدرسه در حرم عبدالعظیم برگزار شد و در بخش‌هایی هم به منظور ترویج فرهنگ قرآنی و روخوانی، روان خوانی و حفظ اختصاص داده شد.

صفوی گفت: هدف از برگزاری این جلسات این است که جوانان را به فرهنگ و سبک قرآنی که تلاش‌های زیادی صورت گرفته است گره بزنیم که این اتفاق باعث شناخت استعدادهای جوانان و نوجوانان است و به صورت ویژه در حال پیگیری است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرری با بیان اینکه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و مشکلات زندگی موجود با برگزاری صحیح این برنامه حل خواهد شد افزود: یکی از تأثیرات مهم این طرح گسترش تعداد مؤسسات و خانه‌های قرآنی بوده و برگزاری جشنواره‌های هنری، فرهنگی و تجسمی در قالب‌های مختلف است.

صفوی عنوان داشت: بزرگترین هدف این شورا شناسایی افراد قرآنی در روستاها و شهرها بوده که از ظرفیت این عزیزان برای تدریس در مناطق مختلف استفاده می‌شود.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcayanmi49nua1.k5k4.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما