تاریخ انتشار۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱:۲۳
کد مطلب : 528769

عمار حکیم بر مخالفت با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی تاکید کرد

رهبر جریان حکمت ملی عراق دوشنبه شب در پیامی به مناسبت گرامیداشت روز بین‌المللی همبستگی با ملت فلسطین بر مخالفت کشورش با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
عمار حکیم بر مخالفت با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی تاکید کرد
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب به نقل از دفتر رسانه‌ای جریان حکمت ملی عراق، «سید عمار حکیم» در این پیام نوشته است که گرامیداشت روز بین‌المللی همبستگی با ملت فلسطین این حقیقت را ثابت می‌کند که مساله این ملت صبور، مساله‌ای انسانی و عادلانه و ثابت در وجدان عربی و اسلامی و انسانی است و مشمول مرور زمان نمی‌شود.

وی در ادامه تاکید کرد که ملت مظلوم فلسطین از حق مطلق در سرزمین و تاریخ و آینده نسل‌هایش برخوردار است و این حقِ به یغما رفته را جز با نصرت و حمایت از آن در سطح عربی و اسلامی و انسانی و با وحدت کلمه فلسطینیان و تعیین قطب نمایشان به سمت رویارویی با رژیم صهیونیستی و کنار گذاشتن اختلافات داخلی نمی‌توان بازیافت.

رهبر جریان حکمت ملی عراق در ادامه این پیام آورده است: به همین مناسبت بر موضع مخالف خود با هرگونه عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی و حق ملت فلسطین در داشتن کشوری برخوردار از کرامت و حاکمیت و همچنین حقوق آوارگان فلسطینی در بازگشت به سرزمینشان تاکید می‌کنیم.

حکیم تاکید کرد که عراق و مرجعیت دینی و ملت غیور و همه طیف‌های آن مدافع آرمان ملت فلسطین، مخالف هرگونه تلاش برای سلب هویت ملی آنان و محروم کردن فلسطینی‌ها از سرزمین‌هایشان و مصادره آزادی و کرامتشان هستند.

 انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcepv8nojh8wfi.b9bj.html
مرجع : ایرنا
نام شما
آدرس ايميل شما