تاریخ انتشار۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۱
کد مطلب : 528556
فرماندار قشم:

مدیران ادارات و‌ نهادها باید وحدت عملی را سرلوحه کارهای خود قرار دهند

فرماندار قشم گفت: مدیران ادارات و‌نهادها باید گفت وگوی منطقی و اخلاقی با مردم و تقویت وحدت در این شهرستان را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.
مدیران ادارات و‌ نهادها باید وحدت عملی را سرلوحه کارهای خود قرار دهند
به گزارش حوزه استانها خبرگزاری تقریب، علیرضا نصری در دیدار با شیخ ابراهیم ابراهیمی مسئول دفتر تقریب مذاهب دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم، اظهار داشت: مسئولان ادارات، نهادها و سازمان‌های خدمتگذار باید از تجربه مثبت و موفق وحدت بین مذاهب اسلامی و برادری دینی جاری در شهرستان قشم برای تعامل و اشتراک عمل به نفع مردم، استفاده کنند.

وی با تاکید بر رمز موفقیت ایران در حوزه وحدت، ادامه داد: حضرت امام (ره) با انتخاب هفته وحدت در ایران، زمینه‌ساز تقریب مذاهب بین ایران و‌ مسلمانان جهان بود و رهبر معظم انقلاب این راه را با همان صلابت ادامه دادند.

به گفته فرماندار شهرستان قشم، در جهان کنونی هیچ عاملی جز وحدت نمی‌تواند جایگاه مسلمانان را در برابر دشمنی جهان استکباری با ملت‌های مسلمان تأمین کند.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت وحدت در جامعه اسلامی، گفت وگوی مبتنی بر منطق، اخلاق و احترام و وحدت علمای دینی و برادری و الفت بین مردم باید سر لوحه کار مدیران قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قشم با یادآوری این مطلب که همه مسئولان سربازان نظام جمهوری اسلامی و مأموریت سازمانی همه آنان در واقع ارائه خدمت به مردم است، ادامه داد: گفت‌وگو برای دست یابی به تعامل سازنده و تحقق اهداف خدمت‌رسانی با الگوگیری از تجربه موفق وحدت باید مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdciwvawqt1arw2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما