تاریخ انتشار۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۹:۴۹
کد مطلب : 528487
مولوی سلامی در گفت‌وگو با تقریب:

تفکر خدمت در همه صحنه ها، تفکر بسیجی است

مولوی سلامی گفت: تفکر بسیجی، تفکر خدمت و حضور در همه صحنه ها می باشد و مشاهده شده در هر زمانی که مردم نیازمند بودند، بسیج حضور کمک رسان خود را حفظ کرده است.
تفکر خدمت در همه صحنه ها، تفکر بسیجی است
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب مولوی نذیر احمد سلامی نماینده اهل سنت در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: تفکر بسیجی، تفکر خدمت و حضور در همه صحنه ها می باشد و مشاهده شده در هر زمانی که مردم نیازمند بودند، بسیج حضور کمک رسان خود را حفظ کرده است.

وی افزود: امام خمینی(ره) فرمودند بسیج ارتش مخلص خداست و چشم‌داشت مادی ندارد و برای رضای خدا و رضای بندگان به خصوص بندگان محروم کار می کند.

مولوی نذیر احمد در همین خصوص ادامه داد: بسیج در جنگ تحمیلی عراق به ایران هم نقش مهمی را ایفا کرد و خدمات و شایستگی های بسیج یکی از عوامل مهم پیروزی ما در  آن جنگ سخت بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: بسیج در استان ما یعنی سیستان و بلوچستان خدمات بسیار ارزنده ای را انجام داده است که باید مورد تقدیر و حمایت قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: در عصر امروز خیلی مهم است که دشمن شناس باشیم، مقام معظم رهبری همیشه تاکید داشته اند که برای غلبه بر دشمن، باید اول دشمن و توطئه های آن را بشناسیم.

مولوی سلامی در پایان گفت: افرادی که سعی در تخریب بسیج دارند، یا دست‌نشانده دشمنان هستند یا از خدمات بسیج اطلاعی ندارند.


انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcbwwbszrhb5ap.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما