تاریخ انتشار۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۳
کد مطلب : 528456

هنیه: رژیم صهیونیستی کل منطقه را تهدید می‌کند

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس با بیان اینکه خطر رژیم صهیونیستی همه منطقه را تهدید می کند، گفت: یکسره شدن تکلیف نزاع همه آزادگان با این رژیم زیاد طول نخواهد کشید.
هنیه: رژیم صهیونیستی کل منطقه را تهدید می‌کند
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در کنفرانس حمایت از اسرا و بازداشت شدگان فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی گفت: آرمان فلسطین فقط متعلق به فلسطینی‌ها نیست بلکه مسئله اصلی همه ملت‌های عربی و آزادگان جهان است. دشمن صهیونیستی دشمن ما و شما است و خطر این رژیم کل منطقه را تهدید می‌کند.

وی افزود: ما از سفر وزیر خارجه رژیم اشغالگر به مغرب و اعلام توافق امنیتی رباط و تل آویو متأسفیم چرا که مغرب در طول تاریخ در قلب مسئله فلسطین بوده است.

هنیه ادامه داد: تصمیمات اتخاذ شده برای قرار دادن حماس و حزب الله در فهرست سازمان‌های تروریستی، نشان افتخار برای همه ما است.

رئیس دفتر سیاسی حماس تصریح کرد: به اسرای خود می‌گوئیم مسئله شما در رأس اولویت‌ها و توجهات مقاومت فلسطین قرار دارد و ما از مبارزه شما در داخل زندان‌های رژیم اشغالگر برای محقق ساختن زندگی عزتمند تا آزادی شما حمایت می‌کنیم.

اسماعیل هنیه اظهار کرد: دشمن جز با زور هیچ امتیازی نمی‌دهد و ما سرزمین و اسرای خود را آزاد کرده‌ایم. ما معتقدیم یکسره کردن تکلیف نزاع تاریخی بین آزادگان جهان و مشروع صهیونیستی زیاد طول نخواهد کشید.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdchm6nm-23nikd.tft2.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما