تاریخ انتشار۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶
کد مطلب : 528448

دیدار وزیر اطلاعات با آیت‌الله مرتضوی شاهرودی

وزیر اطلاعات با حضور در بیت حضرت آیت‌الله مرتضوی شاهرودی از علمای برجسته خراسان، با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار وزیر اطلاعات با آیت‌الله مرتضوی شاهرودی
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات با حضور در بیت حضرت آیت‌الله سید حسن مرتضوی شاهرودی از علمای خراسان و عضو شورای عالی حوزه علمیه، دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیت‌الله مرتضوی شاهرودی در این دیدار ضمن آرزوی توفیق برای وزیر اطلاعات، موقعیت وی را بسیار حساس و مهم دانست و اظهار کرد: امنیت کشور زیربنای همه امور است، اگر امنیت نباشد، اقتصاد هم پیشرفت نمی‌کند.

وی با تاکید بر حسن سابقه حجت‌الاسلام والمسلمین خطیب، برای وی آرزوی تداوم خدمت کرد و ضمن اشاره به آیه‌ای از قرآن کردیم، ادامه داد: اگر در پی تحقق بلد امین هستیم، باید شخص وزیر و همه نیروهای تحت امر وی دست به دست هم دهند تا با تلاش و کوشش شبانه‌روزی، امنیت کشور را تأمین کنند.

همه وظیفه دارند مشکلات مردم را حل کنند

استاد عالی حوزه علمیه خراسان با اشاره به فرمایشات و تأکیدات فراوان امام راحل پیرامون خدمت به مردم، گفت: انقلاب ما بر پایه مردم شکل گرفته است بنابراین لازم است همه مسئولان با همدلی و اتحاد در رفع مشکلات مردم کمر همت بسته و تلاش کنند.

وی افزود: در کارها با توکل بر خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار تمام سعی و تلاش خود را برای تأمین آسایش مردم به کار بگیرید.

آیت الله مرتضوی شاهرودی خاطرنشان کرد: باید کاری کنیم که اعتماد مردم به نظام روز به روز بیشتر شود و امید در دل‌های آنان نسبت به حل مشکلات ایجاد شود.

وی با تقدیر از شخص رئیس جمهور به‌خاطر تسهیل در واردات واکسن کرونا، گفت: کار آقای رئیسی گامی مهم و مؤثر در راستای حل مشکلات بود، بنابراین لازم است کارهای این چنینی انجام شود تا اعتماد و حسن‌ظن به مردم برگردد.

در پایان این دیدار، وزیر اطلاعات نیز گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در دوره مسئولیت خود در راستای تأمین امنیت مردم و اهداف نظام ارائه کرد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdci5vawvt1ar52.cbct.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما