تاریخ انتشار۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱
کد مطلب : 528357
روزنامه صهیونیستی مدعی شد؛

تیرگی روابط آمریکا و رژیم صهیونیستی به دلیل مذاکرات هسته‌ای ایران

روزنامه عبری زبان «یدیعوت آحارانوت» از تیرگی روابط آمریکا و رژیم صهیونیستی به دلیل مذاکرات هسته‌ای ایران خبرداد.
تیرگی روابط آمریکا و رژیم صهیونیستی به دلیل مذاکرات هسته‌ای ایران
به گزارش حوزه بین‌الملل خبرگزاری تقریب، روزنامه عبری زبان «یدیعوت آحارانوت» با اشاره به تیرگی روابط آمریکا و اسرائیل به دنبال مذاکرات درباره برنامه‌های هسته ای ‌ایران، به نقل از مقامات صهیونیست نوشت، مذاکرات با «رابرت مالی» نماینده آمریکا در امور ایران که ابتدای هفته گذشته به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده بود، بسیار سخت و ناامید کننده بود.

مسئولان اسرائیلی از نارضایتی خود از سپردن مذاکرات با ایران به رابرت مالی خبر دادند و اظهار داشتند مالی تلاش می‌کند به هر قیمتی به توافق هسته‌ای بازگردد و ایرانیان نیز از ضعف او سوء استفاده می‌کنند.

چندی پیش روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز» نیز از مخالفت اسرائیل با هشدار آمریکا در ارتباط با حمله نکردن به تاسیسات هسته‌ای ایران خبرداد.

براساس این گزارش مقام‌های اطلاعاتی آمریکا به همتایان اسرائیلی خود هشدار داده‌اند که حمله به تأسیسات هسته‌ای ایران شاید از نظر تاکتیکی رضایت‌بخش باشد، اما در نهایت موجب می‌شود، ایران غنی‌سازی را سریع‌تر بازسازی ‌کند.

گفتنی است، دور جدید گفت و گوها میان جمهوری اسلامی ایران و طرف‌های باقی مانده در برجام روز دوشنبه هشتم آذرماه در وین آغاز می‌شود.

 
http://www.taghribnews.com/vdchm6nmq23nixd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما