تاریخ انتشار۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۳
کد مطلب : 528244
در همایش «تبیین جایگاه ایثار و شهادت و خدمات بسیج» مطرح شد:

جنگ رسانه ای دشمن برای تضعیف وحدت در جهان اسلام است

احمدی محمدی گفت: اشاره به اینکه امروز شاهد جنگ رسانه ای و تبلیغاتی گسترده ای از سوی دشمنان برای ایجاد شکاف بین مسلمین و تضعیف وحدت جهان اسلام هستیم، بیان داشت: دشمنان با ظرافت و برنامه ریزی های بسیار دقیقی و نیز با استفاده از عناصر خودفروخته داخلی و خارجی به دنبال رسیدن به آرمان خود که همان ایجاد تفرقه در بین مسلمین بوده، همواره در تلاش هستند.
جنگ رسانه ای دشمن برای تضعیف وحدت در جهان اسلام است
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، احمد محمدی؛ جانشین دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه شامگاه امروز در همایش «تبیین جایگاه ایثار و شهادت و خدمات بسیج» که با همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه و با حضور علما، روحانیون و ائمه جمعه و جماعات اهل سنت این استان در شهرستان روانسر برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان برای رسیدن به اهدافی همانند از بین بردن وحدت و امنیت کشور دست به هر توطئه و فتنه ای می زنند زیرا استمرار انقلاب اسلامی منافع استکباری و استعماری آن را از بین برده است.

جانشین دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه گفت: دشمنان اسلام مترصد کوچکترین اشتباه و بی بصیرتی در بین مسلمین هستند تا وحدت و انسجام آنان را تحت الشعاع قرار دهند از همین رو به عینه در سال های اخیر شاهد تلاش های بسیاری از سوی دشمنان برای از بین بردن امنیت ملی کشورمان بوده و هستیم.

محمدی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: یکی از راههای دشمنان برای از بین بردن یکپارچگی و وحدت در کشور، دامن زدن به اختلافات نسلی، مذهبی و طبقاتی است.

وی با اشاره به اینکه امروز شاهد جنگ رسانه ای و تبلیغاتی گسترده ای از سوی دشمنان برای ایجاد شکاف بین مسلمین و تضعیف وحدت جهان اسلام هستیم، بیان داشت: دشمنان با ظرافت و برنامه ریزی های بسیار دقیق و نیز با استفاده از عناصر خودفروخته داخلی و خارجی به دنبال رسیدن به آرمان خود که همان ایجاد تفرقه در بین مسلمین بوده، همواره در تلاش هستند.

جانشین دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه خاطرنشان کرد: بسیج و کارنامه 4 دهه فعالیت آن نشان داده است که این نیروی مردمی و انقلابی همواره در راستای اقتدار و افزایش ضریب امنیت و وحدت در کشور حرکت می کند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcc04qp02bqii8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما