تاریخ انتشار۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۶
کد مطلب : 527826
امام جمعه اهل سنت روانسر:

ائمه جمعه اهل سنت و شیعه بهترین سنگر برای تقابل با ناتوی فرهنگی دشمن هستند

ماموستا سیدمحمد محمدی گفت: دشمنان جبهه فرهنگی را علیه ملت ایران به ویژه نسل جوان به راه انداخته اند، امروز روحانیون به ویژه ائمه جمعه اهل سنت و اهل تشیع باید با علمی که در حوزه دین و فرهنگ دارند، بهترین سنگر تقابل با ناتوی فرهنگی دشمنان باشند.
ائمه جمعه اهل سنت و شیعه بهترین سنگر برای تقابل با ناتوی فرهنگی دشمن هستند
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، امام جمعه اهل سنت روانسر شامگاه دوشنبه اول آذرماه در همایش ائمه جمعه و جماعات، هیات امنای مساجد و جمعی از فرماندهان بسیج در این شهرستان اظهار داشت: تلاش برای حفظ و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های امام راحل و شهدا مهمترین و حساس ترین وظیفه روحانیت در عصر کنونی است.

ماموستا سیدمحمد محمدی در ادامه گفت: بسیج و مساجد می توانند با تعامل سازنده و مستمر تاثیر بسیار زیادی بر تربیت و شکوفایی نسل جوان داشته باشند.

امام جمعه شهرستان روانسر ادامه داد: مساجد با استفاده از فضای معنوی مساجد و از سوی دیگر حضور روحانیون متعهد، خطیب و باتقوا می توانند در تحقق کامل آرمان های این نظام اسلامی نقش مهمی داشته باشند.

این عالم برجسته اهل سنت اظهار داشت: دشمنان جبهه فرهنگی را علیه ملت ایران به ویژه نسل جوان به راه انداخته اند، امروز روحانیون به ویژه ائمه جمعه اهل سنت و اهل تشیع باید با علمی که در حوزه دین و فرهنگ دارند، بهترین سنگر تقابل با ناتوی فرهنگی دشمنان باشند.

ماموستا محمدی در ادامه با اشاره به اینکه مومن واقعی باید اهل بصیرت و خدامحوری باشد، گفت: دشمنان اسلام از هر فرصتی برای عملی کردن توطئه های خود بهره می برند، بنابراین نباید در مقابل دشمن حتی یک لحظه غفلت کنیم.

امام جمعه شهرستان روانسر با اشاره به اینکه روحانیون و مبلغین دینی در افشای چهره پلید و شیطانی گروه های تفکیری و نیز بیان مشکلات و آسیب های اجتماعی می توانند بسیار نقش آفرین باشند، بیان کرد: جریان الحادی و ضدانقلاب با استفاده از تمام امکانات خود به دنبال اشاعه شبهات دینی، اعتقادی، فرهنگی و سیاسی در جهان اسلام به ویژه در کشورمان هستند.

ارتباط دوسویه و انقلابی مساجد و پایگاه های بسیج

در ادامه این مراسم، سرهنگ شهرام یاری؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیبج سپاه روانسر نیز در سخنانی اظهار داشت: بین مساجد و ائمه جماعات و نیز پایگاه های مقاومت بسیج یک ارتباط دوسویه برقرار است به نحوی که این دو همدیگر را کامل می کنند، لذا بایسته است که تلاش بیشتری برای جذب جوانان به فعالیت های کانون های فرهنگی مساجد داشته باشیم.

سرهنگ یاری ادامه داد: امروز ائمه جمعه و جماعات و نیز پایگاه مقاومت بسیج هر دو در یک جبهه مشترک در مقابل توطئه های دشمنان علیه این انقلاب و نظام ایستاده اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیبج سپاه روانسر خاطرنشان کرد: امروز روحانیون باید چهره پیچیده دشمنان داخلی و خارجی را برای ملت ایران آشکار سازند تا فتنه های این توطئه گران در نطفه خفه شود که در این میان وظیفه فرماندهان پایگاه های بسیج و ائمه جمعه و جماعت و روحانیون بسیار حساس است.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdchiqnm-23ni6d.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما