تاریخ انتشار۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴
کد مطلب : 526241

ویراست جدید کتاب «اجوبة الإستفتائات» رهبر انقلاب منتشر شد

ویرایش جدید کتاب پاسخ به پرسش‌های شرعی مطابق با فتاوای آیت الله خامنه‌ای‌‌ (مدّظلّه‌العالی) به همت انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شد.
ویراست جدید کتاب «اجوبة الإستفتائات» رهبر انقلاب منتشر شد
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب، ویرایش جدید کتاب پاسخ به پرسش‌های شرعی مطابق با فتاوای مرجع عالی‌قدر حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای‌‌(مدّظلّه‌العالی) به همت انتشارات انقلاب اسلامی منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتاب «اجوبة الإستفتائات» مشتمل بر پرسش و پاسخ‌های شرعی است که بر اساس فتاوای فقهی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای‌(مدّظلّه‌العالی) تنظیم و تدوین شده است.

این کتاب حاوی ۲۱۱۸ استفتاء است که در ابواب فقهی گوناگونی از جمله: تقلید، طهارت، نماز، روزه، خمس، معاملات، موسیقی، وقف و بسیاری از موضوعات روز و مبتلابه دیگر تنظیم شده است.

از جهت گستردگی و تنوّع مسائل شرعی در موضوعات مختلف می‌توان این اثر را کامل‌ترین کتاب فقهی معظّم‌ له در موضوع بیان احکام و مسائل شرعی برشمرد. 

چاپ سیزدهم این کتاب علاوه بر بروزرسانی فتاوا و اعمال برخی اصلاحات محتوایی، با قطع، طرح جلد و صفحه آرایی جدید به زیور طبع آراسته شده است. 

کتاب حاضر، در ۶۴۷ صفحه و با شمارگان ۵ هزار جلد در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

مقلدان معظمٌ‌له می‌توانند ویرایش جدید کتاب «اجوبة الاستفتائات» را از کتابفروشی‌های سراسر کشور و همچنین از پایگاه اینترنتی انتشارات انقلاب اسلامی به آدرس www.book.khamenei.ir تهیه کنند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdchk-nmz23niid.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما