تاریخ انتشار۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۹:۵۴
کد مطلب : 525353
نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان:

امر به معروف و نهی از منکر می‌تواند محور وحدت باشد

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: پشتیبانی و حمایت از مطالبه‌گران و آمران به معروف و ناهیان از منکر و پیگیری برای وصول نتیجه مطالبه‌گری‌ها در دستور کار قرار بگیرد.
امر به معروف و نهی از منکر می‌تواند محور وحدت باشد
به گزارش حوزه استا‌نهای خبرگزاری تقریب، آیت‌الله مصطفی محامی صبح امروز در دیدار محسن اکبری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، ضرورت تلاش بیشتر برای اقدامات گسترده در این زمینه با محوریت فرهنگ را متذکر شد و اظهار داشت: آموزش، پشتیبانی و حمایت از مطالبه‌گران و آمران به معروف و ناهیان از منکر و پیگیری برای وصول نتیجه مطالبه‌گری‌ها در دستور کار قرار بگیرد.

امام جمعه زاهدان با بیان اینکه مطالبه‌گری مصداق امر به معروف و نهی از منکر است، بیان کرد: مطالبه‌گری نباید به مسائل سیاسی و جناحی آلوده شود و باید فارغ از حب و بغض سیاسی، دنبال امر به معروف و نهی از منکر باشیم.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در مطالبه‌گری ضمن بیان و تقویت نقاط قوت، نقاط منفی را با لحنی بگوییم که تأثیرگذار باشد.

همچنین در ابتدای این دیدار محسن اکبری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان‌وبلوچستان ضمن اشاره به ضرورت توجه به مقوله آموزش در این زمینه، از تهیه و برگزاری طرح آموزش ملی امر به معروف و نهی از منکر خبر داد.

این مسئول فرهنگی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر می‌بایست محور وحدت باشد، از برگزاری یک کارگاه آموزشی برای شیعه و اهل سنت استان پیرامون ابعاد و شیوه‌ها و مؤلفه‌های صحیح مطالبه‌گری خبر داد.

وی هم‌چنین با اشاره به چند مورد از مطالبات نماینده ولی فقیه در خطبه‌های نماز جمعه زاهدان از پیگیری این مطالبات از سوی ستاد و از طریق مدیران نهادهای مربوطه خبر داد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcammnme49nue1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما