تاریخ انتشار۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۶
کد مطلب : 523638
امام جمعه بانه:

اتحاد، رمز موفقیت جامعه اسلامی است

امام جمعه بانه تصریح کرد:اعضای جامعه اسلامی که در آن اتحاد ناشی از یک دلی شکل گرفته باشد، همواره موفق خواهند بود؛ جامعه ای که در آن تفاوتی بین شیعه و سنی وجود نداشته باشد.
اتحاد، رمز موفقیت جامعه اسلامی است
به گزارش خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب، ماموستا عبدالرحمان خدایی امام جمعه بانه در نهمین وبینار از سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی اظهار داشت: اتحاد، رمز موفقیت جامعه اسلامی محسوب می شود و خداوند تبارک و تعالی به کلیه مسلمین فرمان داده است که همگی یکدل و یک جان باشند؛ در صورت تحقق اتحاد میان مسلمانانی که به خدای واحد اعتقاد داشته و محمد (ص) را رسول و پیام آور وی می دانند، پیروزی و موفقیت آنان حتمی خواهد بود.  

وی ادامه داد: اعضای جامعه اسلامی که در آن اتحاد ناشی از یک دلی و یک جانی شکل گرفته باشد، همواره موفق خواهند بود؛ جامعه ای که در آن تفاوتی بین شیعه و سنی وجود نداشته باشد و این اتحاد طبیعتا ناخرسندی دشمنان و شادی دوستان را به دنبال دارد.

امام جمعه ابراز امیدواری کرد، اعضای جامعه اسلامی این امر الهی را با دل و جان پذیرفته و محقق سازند و همواره در شکل دادن جامعه ای متحد، همدلی و برادری را سرمشق خود قرار دهند.

وی تأکید کرد: در صورت تحقق اتحاد میان همه مسلمانان جهان، توطئه های دشمنان شکست خورده و موجبات دلخوشی دوستان فراهم می شود.

ماموستا خدایی در پایان گفت: انشاءالله که خداوند متعال توفیق تحقق این امر الهی و اجابت دستور حضرت رسول (ص) و  اتحاد و یکدلی را به ما عنایت بفرماید و ما  قادر باشیم به شکلی همیشگی در حفظ آن بکوشیم؛ چرا که مسلمانان با اتحاد، همواره در برخورد با دشمنان خود با موفقیت روبرو خواهند بود.  

انتهای پیام/

 
http://www.taghribnews.com/vdcexx8nvjh8wpi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما