تاریخ انتشار۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۸
کد مطلب : 523567
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان:

وحدت احرار را باید در میدان عمل دنبال کنیم

رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان بیان کرد: امروز همه ما اعضای جامعه اسلامی باید موضوع وحدت احرار را در میدان عمل دنبال کنیم.
وحدت احرار را باید در میدان عمل دنبال کنیم
به گزارش حوزه استانها خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا باوقار در همایش بزرگ هفته وحدت اسلامی در قشم، گفت: وحدت اسلامی از ضرورت‌های امروز جامعه اسلامی و جهانی است.

وی افزود: تجربه قرن‌های گذشته همواره نشان دهنده موضوع  وحدت بوده و تاریخ گویای این است که هرگاه امت اسلام در کنار هم قرار گرفتند به سمت عزت و اقتدار رفتند.

مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان اظهار کرد: از طرف دیگر هر زمان امت اسلامی به سمت تفرقه رفتند شکست و نابسامانی ایجاد شد و در دهه‌های اخیر شاهد بودیم که در منطقه که چه فشاری بر اسلام آمد.

حجت الاسلام والمسلمین باوقار در پایان خاطرنشان کرد: امروز امیدواریم جامعه اسلامی وحدت احرار را در میدان عمل دنبال کند؛ وحدتی نه از سر اجبار؛ بلکه براساس باور به آن برسیم و به آن عمل کنیم.

براساس این گزارش، همایش هفته وحدت با حضور علی درویش پور،مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام سیدعبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه و نماینده سرپرست حجاج ایرانی، حجت الاسلام هادی اکبری مدیر اهل سنت بعثه مقام معظم رهبری، حجت الاسلام  والمسلمین عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، امامان جمعه شیعه و اهل سنت شهر قشم و دیگر مسئولان و علمای شیعه و اهل سنت هرمزگان و قشم در شهر لافت قشم برگزار شد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcfvmdtew6d0ta.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما