تاریخ انتشار۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴
کد مطلب : 523466

دیدار نمایندگان اهل تسنن مجلس با معاون پارلمانی رییس جمهوری

معاون پارلمانی رییس جمهوری به مناسبت هفته وحدت در دیدار نمایندگان اهل تسنن مجلس شورای اسلامی درباره مسائل و مشکلات حوزه های انتخابیه خود گفت‌وگو کرد.
دیدار نمایندگان اهل تسنن مجلس با معاون پارلمانی رییس جمهوری
به گزارش حوزه سیاست و اقتصاد خبرگزاری تقریب، سیدمحمد حسینی در این دیدار با بیان اینکه نمایندگان پایگاه مردمی دارند و می‌توانند پیوستگی مردم را با نظام محکم‌تر کنند،گفت: از فردا جلسات مجامع استانی را آغاز خواهیم کرد.

 وی اضافه کرد: با مشغله زیادی که آیت الله رییسی داشت مقداری هماهنگ کردن این جلسات سخت بود اما خوشبختانه قرار شد به طور هفتگی این برنامه را داشته باشیم و فردا جلسه با مجمع نمایندگان آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی را خواهیم داشت و این جلسات ادامه خواهد داشت.

معاون پارلمانی رییس جمهوری اضافه کرد: البته هنوز برگزاری این جلسات به صورت فراکسیونی آغاز نشده، ولی ما به طور خاص تاکید می‌کنیم که این جلسات انجام شود ولی در سفرهای استانی هم این فرصت هست و نمایندگان فرصت دارند دیدگاه‌ها و مسائل خود را منعکس کنند.

در ابتدای این جلسه نمایندگان اهل تسنن مجلس با تبریک هفته وحدت، مسائل و مشکلات مردم خوزه انتخابیه خود را مطرح کرده و از معاون پارلمانی رییس جمهوری به عنوان نماینده ویژه آیت الله رییسی خواستند تا مسائل و مشکلات مطرح شده در این جلسه را به رییس جمهوری منتقل کند.

نمایندگان اهل تسنن همچنین در این جلسه با تاکید براینکه مردم اهل سنت، وفادار به انقلاب و از دوستداران نظام هستند، از مسئولان دولت خواستند نیروهای متخصص اهل سنت در صنایع مختلف و در ادارات بیشتر به کار گرفته شوند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcd9s0k9yt0xo6.2a2y.html
مرجع : ایرنا
نام شما
آدرس ايميل شما