تاریخ انتشار۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۲
کد مطلب : 523455
امام جمعه شهرستان پاوه:

دشمن بهترین راهکار برای تخریب اسلام را در اشاعه تخریب بنیاد خانواده می بیند

ماموستا ملاقادر قادری؛ امام جمعه پاوه گفت: دشمن بهترین راهکار برای تخریب دین اسلام و شان مسلمین را در اشاعه بدحجابی، اشاعه فساد، تخریب بنیاد خانواده ها، گسترش اعتیاد، بی بندوباری و... در جوامع اسلامی می داند.
دشمن بهترین راهکار برای تخریب اسلام را در اشاعه تخریب بنیاد خانواده  می بیند
به گزارش خبرنگار حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، مراسم گرامیداشت هفته وحدت امروز در حسینیه ثارالله سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه با حضور علما و روحانیون اهل سنت و اهل تشیع این استان برگزار گردید.

ماموستا ملاقادر قادری؛ امام جمعه شهرستان پاوه در این مراسم ضمن تبریک هفته وحدت گفت: این همه توطئه، جنگ و برادرکشی، ایجاد گروهک های تروریستی تنها گوشه از تلاش دشمنان برای جلوگیری از آرامش و امنیت در جهان اسلام است.

امام جمعه شهرستان پاوه گفت: لذا برای در امان بودن از این حملات و تهاجمات عقیدتی و فرهنگی دشمنان، باید به سیره رسول الله (ص) تمسک بجوییم زیرا سیره ایشان بر مبنای وحدت و برادری است.

این عالم اهل سنت در بخش دیگری از سخنان خود عنوان داشت: امروز امت اسلام بیشتر از هر زمان دیگری نیازمند در کنار هم بودن و وحدت هستند، برگزاری چنین برنامه هایی می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات بین مذاهب اسلامی باشد، بنابراین برای تقریب و وفاق بیشتر بین برادران دینی نیازمند برگزاری این دست از برنامه های عقیدتی و فرهنگی هستیم.

ماموستا قادری ادامه داد: دشمنان مسلمین به ویژه گروه های تکفیری، سفلی و وهابیون از زمانی که متوجه شدند برگزاری چنین مراسم هایی موجب تقویت وحدت مسلمانان می شود، دست به تخریب این برنامه ها و جشن ها می زنند و با استفاده از رسانه های خود همواره به دنبال ایجاد شائبه، شبهه و... هستند.

امام جمعه شهرستان پاوه گفت: روزگاری نه چندان دور دشمن برای تقابل با جهان اسلام دست به سلاح می برد که این امر برای آنان هرگز کارساز نبود، بنابراین امروز دشمن برای جلوگیری از وحدت و انسجام جهان اسلام چندین روش مذبوحانه را در پیش گرفته است که برپایی جنگ های نیابتی و تهاجم رسانه ای و فرهنگی نمونه هایی از آن است.

این عالم اهل سنت اظهار داشت: دشمن بهترین راهکار برای تخریب دین اسلام و شان مسلمین را در اشاعه بدحجابی، اشاعه فساد، تخریب بنیاد خانواده ها، گسترش اعتیاد، بی بندوباری و... در جوامع اسلامی می داند.


انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcbsfbssrhb5ap.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما