تاریخ انتشار۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷
کد مطلب : 523332
معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور کشور خبر داد:

فعال شدن کانون‌های تقریب مذاهب پس از پایان همه گیری کرونا

محمد هادی امین ناجی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور برای افزایش همدلی تلاش داشته است که کانون‌های تقریب مذاهب را در نقاط مختلف کشور ایجاد کند؛ عنوان کرد: پس از پایان همه گیری کرونا و بازگشایی دانشگاه‌ها شاهد فعال شدن این کانون‌ها و فعالیت آنها در تمام استان‌های کشور خواهد بود.
فعال شدن کانون‌های تقریب مذاهب پس از پایان همه گیری کرونا
به گزارش خبرنگار حوزه استان ها خبرگزاری تقریب،  محمد هادی امین ناجی روز سه شنبه در همایش نقش شهید سلیمانی در وحدت جهان اسلام و آزادی قدس در سنندج اظهار کرد: پذیرش سخن و دیدگاه‌های مختلف مبتنی بر مبانی نبوی یکی از نیازهای امروز ماست.

وی افزود: در چنین هفته‌ای که سالیان متمادی برگزار می‌شود نیازمند گام‌های اجرایی تر برای تحقق وحدت و همدلی همه مسلمانان هستیم.

امین ناجی اظهار کرد: اگر به سیره امام خمینی (ره) توجه کنیم به این مهم می رسیم که اسلام مرز نمی نشناسد و باید همه مسلمانان نسبت به همدیگر دغدغه مند باشند.

معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: در این راستا وقتی به اقدامات شهید سلیمانی نگاه می‌کنیم این دغدغه مندی و تلاش برای رفع نگرانی‌های جهان اسلام موج می‌زند.

امین ناجی افزود: شهید سلیمانی برای آرامش در جهان اسلام و رفع دغدغه مسلمانان همیشه در میدان بود و اقدامات ماندگاری را انجام داد.

وی خاطرنشان کرد: امروز در جریان تقریب مذاهب اسلامی می‌خواهیم این فضای امن را برای تک تک مسلمانان داشته باشیم لذا تشکیل چنین هم اندیشی هایی می‌تواند برای اشاعه فرهنگ تقریب مؤثر باشد.

وی اعلام کرد: دانشگاه پیام نور برای افزایش همدلی تلاش داشته است که کانون‌های تقریب مذاهب را در نقاط مختلف کشور ایجاد کند و دبیرخانه این حرکت ملی در استان گلستان فعال است.

امین ناجی اظهار داشت: پس از پایان همه گیری کرونا و بازگشایی دانشگاه‌ها شاهد فعال شدن این کانون‌ها خواهیم بود و فعالیت آنها در تمام استان‌های کشور خواهد بود.

انتهای پیام /
http://www.taghribnews.com/vdcfmmdt0w6d0ma.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما