تاریخ انتشار۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۲
کد مطلب : 523329
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

شهید سلیمانی کشورهای منطقه را در برابر دشمنان متحد کرد

سردار سید صادق حسینی با بیان اینکه شهید سلیمانی لشگری واحد از رزمندگان مسلمان تشکیل داد که از سرزمین‌های اسلامی دفاع کنند؛ عنوان کرد: شهید سلیمانی کشورهای منطقه را از بعد عقیدتی، جهادی و ایمانی متحد کرد تا در برابر دشمنان ایستادگی کنند.
شهید سلیمانی کشورهای منطقه را در برابر دشمنان متحد کرد
به گزارش خبرنگار حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، سردار سید صادق حسینی روز سه شنبه در همایش نقش شهید سلیمانی در وحدت جهان اسلام و آزادی قدس که در دانشگاه پیام نور سنندج برگزار شد اظهار کرد: بهره گیری از آیات قرآن و شخصیت خود پیامبر الگوی همیشگی مسلمانان برای عزت و تعالی است.

وی افزود: بحث روی کسی است که جانش را در مسیر وحدت وقف کرده بود و بین اقوام مختلف وحدت ایجاد کرد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار داشت: امروز استعمار سعی می‌کند اختلاف‌های قومی و مذهبی را در کشورهای اسلامی راه بیاندازد اما جامعه اسلامی در مقابل این توطئه‌ها پیروز خواهد شد.

سردار حسینی افزود: دین، قرآن، پیامبر، قبله، معاد، حب اهل بیت(ع) همگی از عوامل وحدت بخش در بین مسلمانان است و باید بر آنها تأکید شود.

وی خاطرنشان کرد: حاج قاسم سلیمانی جانش را برای وحدت اسلامی فدا کرد و عمل این شهید والامقام برگرفته از مکتب رسول الله (ص) بود.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: شهید سلیمانی کشورهای منطقه را از بعد عقیدتی، جهادی و ایمانی متحد کرد تا در برابر دشمنان ایستادگی کرده و درس واقعی وحدت را در آن مناطق دیدیم.

سردار حسینی افزود: شهید سلیمانی لشگری واحد از رزمندگان مسلمان تشکیل داد که از سرزمین‌های اسلامی دفاع کنند.

وی خاطرنشان کرد: عمق بخشی به اسلام و انقلاب در منطقه با تلاش‌های شهید سلیمانی تحقق پیدا کرد و نام و یاد وی در حافظه تاریخ باقی خواهد ماند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: ما در جهان اسلام نقاط مشترک زیادی داریم که این نقاط مشترک باید تقویت شود.

سردار حسینی افزود: اگر مسلمانان به نقاط مشترک خودشان توجه کنند دست دشمنان را از منطقه قطع خواهند کرد.

سردار سلیمانی وحدت را هم در اندیشه و هم در عمل نهادینه کرده بود

یعقوب احمدی رئیس دانشگاه پیام نور استان کردستان نیز در این مراسم اظهار کرد: وحدت به معنای شبیه شدن نیست بلکه همدل شدن برای هدفی مقدس که اعتلای اسلام و امت اسلامی است.

وی افزود: سردار سلیمانی وحدت را هم در اندیشه و هم در عمل نهادینه کرده بود و شخصیت ایشان الگویی مثال زدنی در راستای وحدت بین مسلمانان است.

انتهای پیام/.
http://www.taghribnews.com/vdcb5fbs9rhb5fp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما