تاریخ انتشار۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۹
کد مطلب : 523027

سومین همایش بین المللی صلح و حل منازعه برگزار می‌شود

سومین همایش بین المللی صلح و حل منازعه در روزهای ۲۶ تا ۲۸ مهر ماه به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.
سومین همایش بین المللی صلح و حل منازعه برگزار می‌شود
به گزارش حوزه سایر رسانه ها خبرگزاری تقریب، سومین همایش بین المللی صلح و حل منازعه از روز دوشنبه ۲۶ مهر ماه آغاز می‌شود و تا ۲۸ هم ادامه یابد. این همایش هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری در دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

در مراسم افتتاحیه این همایش رضا داوری اردکانی درباره موضوع «چگونه و تا چه زمانی میتوان از صلح دفاع کرد؟ سخنرانی می‌کند. همچنین تاکائو کاهارا رئیس مرکز تحقیقات بین المللی صلح، دانشگاه میجی گاکوئین ژاپن درباره موضوع « ژاپن بعد از جنگ جهانی دوم: رام کردن خشونت با خویشتنداری سخنرانی می‌کند.

سایر میهمانان و موضوعات این مراسم عبارتند از «سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگ : عدالت گرایی، رفع استیلاء و استعمار زدایی نظری و عملی: ریشه کن شدن منازعات بزرگ و کوچک» ، «نسرین مصفا استاد دانشگاه تهران: حق صلح: از مفهوم تا واقعیت» و«یونس نوربخش رئیس پردیس البرز دانشگاه تهران و رئیس کرسی یونسکو در سلامت اجتماعی و توسعه : صلح و سلامت اجتماعی» سخنرانی می‌کنند.

در روزهای این همایش نشست های تخصصی فارسی و انگلیسی مهمی برگزار می‌شود که علاقمندان برای اطلاع از زمان بندی آنها می‌توانند اینجا را کلیک کنند.

علاقمندان به شرکت در این نشست و جلسات به صورت آنلاین می توانند از طریق لینک های زیر اقدام کنند.

Zoom Link: https://us۰۲web.zoom.us/j/۸۴۸۶۹۸۵۶۵۴۱

ID: ۸۴۸ ۶۹۸۵ ۶۵۴۱
Passcode: ۹۲۳۱۳۴

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcgxw9nuak9xz4.rpra.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما