تاریخ انتشار۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱:۴۷
کد مطلب : 522655
اسماعیلی:

مطالعات عمیقی در خصوص مشکلات استان فارس انجام شده است

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به سفر امروز رئیس جمهور و برخی از وزرا به فارس گفت: مصوبات این سفر گام بزرگی برای تسریع در عملیات اجرایی پروژه های نیمه تمام فارس است.
مطالعات عمیقی در خصوص مشکلات استان فارس انجام شده است
به گزارش حوزه جامعه خبرگزاری تقریب، غلامحسین اسماعیلی عصر پنجشنبه در حاشیه دیدار رئیس جمهور با قهرمانان ورزشی و نخبگان و علمای استان گفت: سفر امروز همراه با یک پیش زمینه مطالعاتی قبلی بود که مقدماتی این سفر را فراهم کرد.

وی با اشاره به اینکه مطالعات عمیقی در خصوص مشکلات استان انجام شد، گفت: جلسات متعددی در فارس و تهران هم در حوزه معاونت اجرایی و هم معاونت اول رئیس جمهور برگزار شد و مشکلات استان مورد بررسی قرار گرفت.

اسماعیلی گفت: برای این سفر بالغ بر ۱۰۰ مصوبه در حوزه‌های زیربنایی، راه، راه آهن آب، برق، نیروگاه‌ها، پتروشیمی، بهداشت و درمان، تکیمل بیمارستان‌های نیمه تمام فارس، ورزشی و فرهنگی، کارخانجات و صنایع استان انجام شد.

رئیس دفتر رئیس جمهور عنوان کرد: نهایی تمام این طرح‌ها در جلسه امشب شورای اداری استان فارس با ریاست رئیس جمهور اعلام خواهد شد که گام بزرگ برای تسریع در اجرای پروژه‌های مختلف فارس محسوب شود و مردم آثار این سفر را خواهند دید.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdccpiqpp2bqie8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما