تاریخ انتشار۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۲
کد مطلب : 522506

آیت الله اختری: ضرورت فعال شدن همکاری های سرمایه گذاران و بازرگانان کشورمان برای بازسازی سوریه

آیت الله اختری و شفیق دیوب بر اهمیت فعال شدن ظرفیت های بازگانی و سرمایه گذاری ایران و سوریه برای مشارکت در بازسازی سوریه تاکید کردند.
آیت الله اختری: ضرورت فعال شدن همکاری های سرمایه گذاران و بازرگانان کشورمان برای بازسازی سوریه
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، آیت الله محمد حسن اختری، رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری در دیدار سفیر سوریه در تهران که با حضور کمیته اقتصادی انجمن ایران و سوریه برگزار شد، با تاکید بر فعال سازی، تشویق و ترغیب سرمایه گذاران، فناوران و صنعتکاران جمهوری اسلامی ایران برای مشارکت در بازسازی کشور دوست و برادر سوریه، گفت: همکاری های مشترک میان بخش های غیردولتی دو کشور و هفکری و فعالیت در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، خدماتی و بازرگانی دو کشور از اهمیت بسزایی برخوردار است.
شفیق دیوب سفیر سوریه در تهران در این دیدار بر ضرورت فعال شدن انجمن دوستی ایران و سوریه از طرف سوری با حضور شخصیت های موثر سوریه تاکید کرد و از پشتیبانی و همکاری با بخش های مختلف جمهوری اسلامی در کشور سوریه خبر داد.
وی اظهار امیدواری کرد که سرمایه گذاران و فعالان بخش های بازرگانی و اقتصادی ایران نسبت به فعالیت در سوریه اهتمام بیشتری داشته باشند و مشارکت مردمی دو کشور بیشتر فعال شود.
آیت الله اختری و شفیق دیوب در این دیدار اظهار امیدواری کردند همکاری های دو کشور در بخش های سیاحتی و زیارتی گسترش یابد و برای رفت و آمد مردم دو کشور بر اساس سیاست های طرفین پیگیری های ویژه انجام شود.
 
http://www.taghribnews.com/vdchvinm-23nimd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما