تاریخ انتشار۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸
کد مطلب : 521979
در «هاشتاغ» شبکه العالم؛

استقبال کاربران شبکه های اجتماعی لبنان از سفیر وزیر امور خارجه ایران به بیروت

ترند هشتگ«خوش آمدید» کاربران شبکه های اجتماعی لبنان در واکنش به سفیر اخیر وزیرامور خارجه ایران به این کشور در برنامه «هاشتاغ» بررسی می شود. 
استقبال کاربران شبکه های اجتماعی لبنان از سفیر وزیر امور خارجه ایران به بیروت
به گزارش حوزه سایر رسانه های خبرگزاری تقریب، در ادامه سفر اخیر امیرعبداللهیان، وزیر امورخارجه ایران به تعدادی از پایتخت منطقه ای و بین المللی، ورود وی به بیروت، پایتخت لبنان با واکنش های مثبت کاربران فضای مجازی این کشور و ترند هشتگ« خوش آمدید» روبه رو شد که در برنامه امشب «هاشتاغ» تشریح خواهد شد. 

در این خصوص بیان خواهد شد که امیر عبداللهیان، وزیرامور خارجه ایران با میشل عون، رئیس جمهور لبنان، نبیه بری، رئیس پارلمان، نجیب میقاتی، نخست وزیر این کشور و عبدالله بوحبیب، وزیر خارجه لبنان دیدار کرده است.

توییت سردبیر تارنمای خبری سنانیوز به نام "المستشار قاسم حدرج" در خصوص عشق و وفاداری لبنانی ها به ایرانیان با اشاره به حمایت های ایران از لبنان در مقاطع مختلف از جمله مشارکت در بازسازی لبنان، آزاد سازی لبنان از دست صهیونیست ها و تروریست ها، ارسال سوخت به لبنان با وجود تحمل خسارت هایی در این کشور از جمله بمب گذاری سفارتخانه ایران در لبنان و شهادت نیروهای آن و همچنین ربوده شدن 4 دیپلمات ایران در لبنان از جمله مواردی است که در این برنامه بازخوانی خواهد شد.  

 «هاشتاغ» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمدمعین مقامی و اجرای محمد العامری، امشب17 مهرماه ساعت 22:15 به وقت تهران از آنتن شبکه العالم پخش خواهد شد.


انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdca06nmo49nuo1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما