تاریخ انتشار۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲
کد مطلب : 521974
عضو هیئت فتوای اهل سنت جنوب کشور:

تقویت نیروی انتظامی موجب امنیت پایدار می‌شود

عضو هیئت فتوای اهل سنت جنوب با تبریک هفته نیروی انتظامی، گفت:مردم باید برای صیانت خود در برابر اخلالگران آموزش‌های لازم را یاد بگیرند و اجازه ندهند افراید سودجو برای آنان مشکل ‌آفرین شوند.
تقویت نیروی انتظامی موجب امنیت پایدار می‌شود
به گزارش حوزه استانها خبرگزاری تقریب، شیخ عبدالرحیم خطیبی در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی قشم که با حضور اعضای شورای تامین، خانواده‌های شهدا و مسئولان این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: آنان که در امنیت این مرز و بوم اخلال می‌کنند برای پیشبرد اهداف خودشان و دور زدن قوانین به هر ترفندی متوسل می‌شوند و باید هوشمندانه در برابر آنان برخورد کرد.

امام جمعه اهل سنت قشم ادامه داد: لازمه برخورد با متخلفان داشتن انسان‌های مومن و هوشمند است و پیامبر اسلام (ص) هم رسالتشان  حول دو محور علم، دانش تعریف شده است و همه ما باید در پی علم و دانش و به روز کردن آموزه‌های جدید و دستاوردهای نو باشیم و در برابر ترفند دشمنان که هدف اخلال در نظم و امنیت را دارند، هوشمندانه رفتار کنیم.

به گفته عضو هیئت فتوای اهل سنت جنوب کشور، مردم باید برای صیانت خود در برابر اخلالگران آموزش‌های لازم را یاد بگیرند و اجازه ندهند افراد سودجو برای آنان مشکل ‌آفرین شوند.

رئیس شورای روحانیت اهل سنت شهرستان قشم در پایان گفت: اخلاق هم مسئله مهمی است که خداوند، پیامبر(ص) را به رعایت آن امر دعوت کرد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcfeydtjw6d01a.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما