تاریخ انتشار۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵
کد مطلب : 521647
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی:

جنگ ما با اسرائیل بر سر تصاحب تاریخ و سرزمینمان است/ تاکیدبر لزوم وحدت میان گرو‌های مقاومت در فلسطین

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان این که جنگ ما با اسرائیل بر سر تصاحب تاریخ و سرزمینمان است بر ضرورت اخراج اسرائیل از همه فلسطین تاکید کرد.
جنگ ما با اسرائیل بر سر تصاحب تاریخ و سرزمینمان است/ تاکیدبر لزوم وحدت میان گرو‌های مقاومت در فلسطین
به گزارش حوزه بین‌الملل خبرگزاری تقریب، «زیاد النخالة» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز چهارشنبه (14 مهرماه) در مراسمی که به مناسبت سی و چهارمین تاسیس جنبش جهاد اسلامی برگزار شد، بر لزوم وحدت میان گرو‌های مقاومت در فلسطین و منطقه تاکید کرد و افزود ما همواره از این وحدت حمایت می‌کنیم.

وی با بیان این که مقاومت، انتخاب ما تا رسیدن به پیروزی است،  بر لزوم رویارویی با گشت‌های رژیم صهیونیستی که وارد شهرها و روستاهای فلسطینی در کرانه باختری شده و هر که را بخواهند کشته و یا بازداشت می‌کنند، تاکید کرد.

النخاله از مخالفت همیشگی خود با هرگونه صلح و سازش با دشمن اشغالگر علی‌رغم افزایش تعداد کشورهایی که اقدام به عادی سازی روابط با این رژیم کرده‌اند، خبرداد و تصریح کرد: هرگونه استقبال از دشمن اشغالگر به نام ملت، سرزمین و مقدسات ما تمام می‌شود.

وی در ادامه اظهار داشت: آنچه بعد از حادثه تونل آزادی اتفاق افتاد از جلب توجه فلسطینی، عربی و انسانی گرفته تا افزایش تعداد شهدای ما در جنین و اطراف آن و قدس بار دیگر بر دشمن اشغالگر تاکید کرد که این سرزمین از آن ماست؛ قدس از آن ماست و دشمن رو به نابودی است و باید در برابر این دشمن مقاومت کرد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان این که نبرد با این قاتلان صهیونیستی مانند نماز واجب است، گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری بر جهانیان روشن شده است که نشست‌های سازش و صلح با رژیم صهیونیستی دروغ است و افتتاح سفارت‌های رژیم صهیونیستی در پایتخت‌های عربی حقیقت تاریخ را تغییر خواهند داد.

وی با بیان این که جنگ ما با رژیم صهیونیستی بر سر تصاحب تاریخ و سرزمینمان است، تاکید کرد: باید آنها را از همه فلسطین بیرون کنیم.
 
http://www.taghribnews.com/vdcc0sqpm2bqie8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما