تاریخ انتشار۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۵
کد مطلب : 521495

تجلیل از خانواده زنان شهیده و ایثارگر آذربایجان غربی

مراسم تجلیل از تعدادی از خانواده‌های زنان شهیده، ایثارگر و مدافع سلامت آذربایجان غربی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار دوشنبه ۱۲ مهر برگزار شد.
تجلیل از خانواده زنان شهیده و ایثارگر آذربایجان غربی
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، مراسم تجلیل از تعدادی از خانواده‌های زنان شهیده، ایثارگر و مدافع سلامت استان با حضور نادر صادقی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، پریسا علیلو، مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری، مهدی فعال، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و تعدادی از خانواده‌های شهدا در ۱۲ مهر برگزار شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در این مراسم با اشاره به نقش بی‌بدیل زنان در هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: زنان در جنگ تحمیلی در پشت جبهه با انجام کارهای خدماتی و روحیه دادن به همسران و فرزندان خویش به خوبی نقش خویش را ایفا کردند.

نادر صادقی افزود: در شرایط کرونایی  هم زنان به عنوان مدافعان سلامت در کنار نقش‌های مختلف خود در جامعه و خانواده از جمله مادری و همسری در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا همانند دوران دفاع مقدس حماسه آفریدند.

وی با بیان اینکه در حوزه‌های کارآفرینی فعالیت بانوان بر مشاغل خانگی متمرکز شده است، ادامه داد: امکان سرمایه‌گذاری و تخصیص تسهیلات و زمینه فعالیت‌های مختلف اقتصادی برای بانوان وجود دارد و انتظار می‌رود بانوان به عرصه‌های مختلف تولیدی روی آوردند و ما هم با تسهیل‌گری سطح فعالیت‌های اقتصادی استان را ارتقا دهیم.

مهدی فعال، مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران آذربایجان غربی نیز در این مراسم با اشاره به اینکه تجلیل از خانواده‌های بانوان شهیده و جانباز و ایثار گر کمترین کاری است که می‌توانیم در مقابل ایثار و فداکاری آنان انجام دهیم، گفت: همسران شهدا و جانباز با تحمل سختی و مشقت بسیار  در زندگی الگوی زن مسلمان و ایرانی در جامعه هستند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcdnf0kkyt0xo6.2a2y.html
مرجع : ایکنا
نام شما
آدرس ايميل شما