تاریخ انتشار۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۳
کد مطلب : 520877
آیت الله رئیسی در جلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا:

اجرای آزمایشی مدیریت هوشمند شیوه‌نامه‌های بهداشتی در یکی از استانها آغاز شود

رئیس جمهور با تاکید بر توجه ویژه به مدیریت هوشمند در اجرای شیوه نامه های مربوط به کرونا، خواستار آغاز اجرای آزمایشی آن در یکی از استان‌های کشور شد.
اجرای آزمایشی مدیریت هوشمند شیوه‌نامه‌های بهداشتی در یکی از استانها آغاز شود
به گزارش حوزه سیاست و اقتصاد خبرگزاری تقریب،آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز پنج‌شنبه در جلسه روسای کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به اهمیت رعایت شیوه نامه های بهداشتی در کنترل و مهار کرونا، افزود: مردم عزیز باید موارد بهداشتی را در همه ایام، بویژه در مراسم مربوط به دهه آخر ماه صفر به طور جدی مورد توجه قرار دهند.

آیت‌الله رئیسی با تأکید بر تسریع در واکسیناسیون عمومی بویژه برای دانشجویان و دانش‌آموزان، گفت: ایمن‌سازی عمومی برای رفع محدودیت‌های کرونایی ضروری است و در این راستا تزریق دوز سوم واکسن برای کادر بهداشت و درمان بلحاظ اینکه در معرض خطر قرار دارند، انجام شود.

در جلسه کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا موضوع بازگشایی دانشگاه‌های سراسر کشور در ماه آینده و بازگشایی تدریجی مدارس پس از اطمینان از تأمین سلامت دانش‌آموزان، معلمین و والدین آنان براساس رعایت شیوه نامه های بهداشتی در آبان‌ماه مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت و مقرر شد در جلسه روز شنبه ستاد ملی کرونا مطرح شود.

در این جلسه همچنین درباره رفع محدودیت‌های کرونایی بسیاری از مشاغل با مدیریت هوشمند از هفته‌های آینده، بررسی و تبادل نظر شد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcguz9nuak9x74.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما