تاریخ انتشار۲۶ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۳
کد مطلب : 519147
امام جمعه موقت گرگان:

ملت بیش از گذشته مراقب فتنه و دسیسه دشمنان باشند

امام جمعه موقت گرگان با اشاره به تلاش دشمنان در خصوص سیاه نمایی اوضاع کشور خطاب به نمازگزاران اظهارداشت: ملت همیشه در صحنه ایران باید بیشتر از گذشته مراقب کید و فتنه دشمنان باشئد.
ملت بیش از گذشته مراقب فتنه و دسیسه دشمنان باشند
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام قربانعلی برقرار در خطبه های نماز جمعه این هفته گرگان گفت: دشمنان حکومت اسلامی در تلاشند با انحراف افکار عمومی حقایق کشور را واژگون جلوه دهند.

 وی اظهارداشت: همه وظیفه داریم در برابر این توطئه دشمن هوشیار باشیم ، توطئه هایی  که در بستر دروغ ، افترا و تهمت به مدیران کشور شکل می گیرد و می خواهند ثمرات نظام مقدس جمهوری اسلامی را زیر سئوال ببرند.

 حجت الاسلام برقرار یادآور شد: تاریخ ثابت کرده است که وقتی ملت ایران در کنار هم و مثل یک صف واحد در برابر دشمنان ایستاده اند همیشه پیروز بوده اند.

 وی با شاره به دوران هشت سال دفاع مقدس به عنوان نمونه ای از این اتفاقات گفت : صدام حسین ملعون با همراهی حدود ۸۴ کشور بیگانه به سرزمین نوپای ایران حمله کردند، هرچند آنها تصوراتی باطلی مبنی بر پیروزی چند روزه در این جنگ داشتند ؛ اما در پایان این ملت رشید ایران بود که با رشادت و ایثارگری  بر این ارتش چند ملیتی پیروزی شد و وجبی از این خاک پرگهر را به دشمن نداد.  

امام جمعه موقت گلستان ادامه داد : در کشور تنگناهایی داریم که  در حوزه اقتصادی به سبب برخی خیانت ها و کم کاری ها مشکلات ایجاد شده است که به هیچ وجه پذیرفتنی نیست اما در مقابل این دغدغه ها  پیشرفت های بسیاری هم حاصل شده است که نباید چشم روی آنان ببندیم.

 وی گفت : در بخش نظامی به یک ابرقدرت منطقه تبدیل شده ایم ؛ مجهزترین پهباد آمریکا را  که قصد جاسوسی داشت  دقایقی پس از  ورود به آُسمان ایران نابود کردیم و یا پس از حماقت آنها در شهادت سردار رشید اسلام سلیمانی ، پاسخ دندان شکنی به آنها دادیم و عین الاسد را بر سر آنها آوار کردیم.

 امام جمعه موقت گرگان افزود : اگه آمریکا از قدرت نظامی و بازدارندگی ایران واهمه نداشت عکس العمل نشان می داد ولی به سبب واقف بودن به قدرت ایران هیچ غلطی نکرده است.

 امنیت کشور ، پیشرفت های حوزه بهداشت درمان و توانایی ایران در تولید چندین نوع واکسن کرونا از دیگر توانمندی هایی بود که امام جمعه گرگان به آن اشاره کرد و از مردم خواست مثل همیشه پشتیبان نظام و ولایت باشند .

  امام جمعه موقت گرگان گفت: باید قدر امنیت و نعمت های حکومت اسلامی را بدانیم چون اگر لحظه ای غفلت کنیم دشمنان از آن سو استفاده خواهند کرد.

گفتنی است، نماز جععه گرگان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مصلای وحدت این شهر برگزار شد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdceeo8nfjh8zzi.b9bj.html
مرجع : ایرنا
نام شما
آدرس ايميل شما