تاریخ انتشار۱۲ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۸:۲۴
کد مطلب : 517474

ادای احترام رئیس جمهور به شهدای مدافع امنیت در چابهار/ دیدار با علمای شیعه و سنی چابهار

رئیس جمهور پنج شنبه شب باحضور در مزار شهدای مدافع امنیت چابهار،با قرائت فاتحه به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.
ادای احترام رئیس جمهور به شهدای مدافع امنیت در چابهار/ دیدار با علمای شیعه و سنی چابهار
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، ئیس جمهور پنج شنبه شب باحضور در مزار شهدای مدافع امنیت چابهار،با قرائت فاتحه به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی پس از ادای احترام به مقام شهدا، تاکید کرد: بدون تردید نقش شهدای مدافع امنیت در ایجاد امنیت و آرامش برای منطقه بسیار مهم و کلیدی است و به خانواده‌های محترم این شهیدان گرانقدر می‌گویم که درست است فرزندان شما شهید شدند، اما شهادت آنان برای منطقه، کشور و نظام جمهوری اسلامی بسیار امنیت‌آفرین بوده و نقش آنان در ایجاد امنیت و آرامش در کسوت و جایگاه شهادت کمتر از زمان حیات‌شان نیست.

رئیس جمهور با ادای احترام به همه شهدا و ایثارگران کشور و خانواده‌های این عزیزان اظهارداشت: مدافعان امنیت و مرزبانان در منظومه فکری ما و در سیره و گفتار امامان بزرگوار جایگاه و مقام بسیار رفیعی دارند و باید همواره نسبت به آنان ادای احترام کنیم.
دکتر رئیسی افزود: پیام شهدا همواره در فضای ایران اسلامی طنین انداز است واگر کسی گوش شنوا داشته باشد، حتما پیام آنها را که پیام خداخواهی، حق‌خواهی، توجه به مردم، ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار و دشمنان، خدمت به مردم و گره‌کشایی از کار مردم است، می‌شنود.

رئیس جمهور از خداوند خواست که وی و مردم ایران را همواره قدردان شهدا قرار داده و توفیق شناخت راه شهدا و گام نهادن در این مسیر را به ایشان عطا کند.

دیدار با نمایندگان اقشار، نخبگان و علمای شیعه و سنی چابهار 

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی همچنین شامگاه پنج شنبه با نمایندگان اقشار مختلف مردم، نخبگان، علمای شیعه و سنی و مدیران شهرستان چابهار دیدار کرد.

در این دیدار صمیمی نمایندگان اقشار مختلف مردم، علمای شیعه و سنی و مدیران شهرستان چابهار ضمن قدردانی از رئیس جمهور برای سفر به استان و اهتمام دولت برای حل مشکلات و مسائل شهرستان چابهار و استان سیستان و بلوچستان و تلاش برای توسعه استان، به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcfeedtjw6dyja.igiw.html
مرجع : پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
نام شما
آدرس ايميل شما