تاریخ انتشار۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۸
کد مطلب : 515453

افزایش نسبی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی گفت: با اعمال محدودیت‌ها و تشدید نظارت‌ها، میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این استان از کمتر از ۴۰ درصد به ۶۰ درصد افزایش یافته است.
افزایش نسبی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خراسان رضوی
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، محمد صادق معتمدیان عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از جاده‌های ارتباطی داورزن در غرب خراسان رضوی افزود: بنا داریم با همراهی مردم و ایجاد  ضریب مطمئن در مدیریت بیماری کرونا، میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خراسان رضوی را به بیش از ۸۰ درصد برسانیم.

وی ادامه داد: از ساعت ۱۲ روز گذشته تا پنجم شهریور ممنوعیت تردد بین مراکز استانی از طریق ستاد ملی مقابله با کرونا تصویب و ابلاغ شده که این محدودیت ها در خراسان رضوی به علت شرایط بحرانی از هفته گذشته آغاز شده است.

استاندار خراسان رضوی گفت: از هفته گذشته با تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا، ماموران انتظامی در ورودی‌های خراسان رضوی مستقر شده و از  ورود خودروهای غیربومی به استان جلوگیری می‌کنند.

وی افزود: همچنین از روز گذشته ماموران انتظامی با جدیت بیشتر در محورهای هشت گانه استان خراسان رضوی  مستقر شده و از ورود خودروهای غیربومی ممانعت می‌کنند.

معتمدیان ادامه داد: قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا به منظور نظارت بر مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی در استانداری خراسان رضوی ایجاد و اعضای ستاد و مسوولان مرتبط با حوزه بهداشت و سلامت برای بهبود وضعیت تلاش شبانه روزی دارند.

استاندار خراسان رضوی عصر دوشنبه در سفر به شهرستان داورزن از جاده‌های غرب خراسان رضوی بازدید کرد. 

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcammnme49n6y1.k5k4.html
مرجع : ایرنا
نام شما
آدرس ايميل شما