تاریخ انتشار۱۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۴:۱۴
کد مطلب : 514268

انصارالله یمن پاسخ شجاعانه حزب‌الله به صهیونیست‌ها را تبریک گفت

جنبش «أنصارالله» یمن با صدور بیانیه‌ای عملیات شجاعانه حزب‌الله علیه رژیم صهیونیستی را به این گروه مقاومتی تبریک گفت.
انصارالله یمن پاسخ شجاعانه حزب‌الله به صهیونیست‌ها را تبریک گفت
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، جنبش «أنصارالله» یمن به عملیات مقاومت لبنان علیه رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد. این جنبش با صدور بیانیه‌ای عملیات شجاعانه حزب الله علیه رژیم صهیونیستی را به این گروه مقاومتی تبریک گفت.

بر اساس این گزارش، در بیانیه جنبش أنصارالله یمن آمده است: اقدام حزب الله در هدف قرار دادن مواضع رژیم صهیونیستی پاسخی مشروع به اقدامات و حملات تجاوزکارانه این رژیم بود. ما در یمن از عملیات‌های مقاومت لبنان علیه رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنیم.

پس از شلیک ده‌ها موشک به سمت صهیونیست‌ها، حزب الله لبنان ضمن برعهده گرفتن این حملات اعلام کرد: در ساعت ۱۱:۱۵ جمعه با ده‌ها راکت، اراضی اطراف پایگاه‌های رژیم صهیونیستی در مزارع شبعا هدف قرار گرفته است.

مقاومت اسلامی لبنان بیانیه‌ای درباره حملات راکتی از جنوب لبنان به سمت مواضع رژیم صهیونیستی صادر کرد و مسئولیت حملات را برعهده گرفت که در این بیانیه آمده است: یگان‌های شهیدان علی کامل محسن و محمد قاسم طحان مناطق اطراف مواضع اشغالگران را در مزارع شبعا هدف قرار دادند.

در این بیانیه آمده است: این حمله با ده‌ها راکت از نوع ۱۲۲ میلی متری انجام شد. این حملات راکتی در واکنش به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به الجرمق و الشواکر لبنان رخ داده است.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcd9o0kjyt0fx6.2a2y.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما