تاریخ انتشار۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۱
کد مطلب : 513356

واکنش جنبش جهانی دفاع از کودکان به جنایات جنگی رژیم صهیونیستی علیه کودکان فلسطین

جنبش جهانی دفاع از کودکان، رژیم اشغالگرصهیونیستی را به حمله عمدی علیه کودکان فلسطینی متهم کرد.
واکنش جنبش جهانی دفاع از کودکان به جنایات جنگی رژیم صهیونیستی علیه کودکان فلسطین
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، این جنبش در بیانیه خود ذکر کرد که محمد التمیمی یکی از این کودکان توسط نیروهای رژیم صهیونیستی از فاصله چند متری مورد حمله قرار گرفته و براثر اصابت تیر به کمرش به شهادت رسید.

کودک دیگری به نام محمد علامی نیز در شهرک بیت امر در نزدیکی الخلیل به همین شیوه مورد حمله نظامیان صهیونیستی قرار گرفته و جان خود را از دست داد.

طبق آنچه در بیانیه مذکور آمده، طی سال 2021 میلادی، 11 کودک فلسطینی به دست نیروهای اشغالگر اسرائیل به شهادت رسیده اند که بیان کننده جنایت های جنگی بدون بازدارنده تل آویو است.

از آغاز سال جاری 11 کودک فلسطینی به همین شیوه با گلوله های رژیم صهیونیستی از دنیا رفته اند. این آمار جنبش جهانی دفاع از کودکان را بر آن داشت تا ناقوس خطر را خطاب به نهادهای بین المللی به صدا درآورد که صرفا نقش تماشاگر جنایت های رژیم صهیونیستی را ایفا می کنند.

نهادهای بین المللی طی سال های گذشته صدها مورد تجاوز بر کودکان فلسطینی را ثبت کرده که شامل کشته و مجروح شدن و دستگیری آنها می شود.

این اقدامات رژیم اشغالگر که در زمره جنایت های جنگی به شمار می رود، نیازمند اراده سیاسی است تا  پرونده آن به دادگاه های جنایی بین المللی راه یابد.
http://www.taghribnews.com/vdcamenmi49n6e1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما