تاریخ انتشار۱۳ تير ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۴
کد مطلب : 510337

فرود هواپیمای جنگی مراکش در پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی

رسانه‌های رژیم صهیونیستی خبر دادند که هواپیمای جنگی مراکش به منظور مشارکت در مانورهای بین المللی این هفته در سرزمین های اشغالی در پایگاه هوایی این رژیم فرود آمد.  
فرود هواپیمای جنگی مراکش در پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، وب سایت عبری «واللا» امروز یکشنبه تایید کرد که یک هواپیمای باری نظامی متعلق به نیروی هوایی مراکش در پایگاه هوایی «هاتزور» نیروی هوایی رژیم صهیونیستی فرود آمد  تا در مانورهای بین المللی این هفته در سرزمین‌های اشغالی شرکت کند.
 
این وب سایت عبری تاکید کرد که در این مانورها تعدادی از کشورها به رهبری ایالات متحده شرکت می‌کنند و بنابراین این اولین مشارکت مراکش در یک مانور نظامی با نیروی هوایی اسرائیل خواهد بود، اما مشخص نیست که چند سرباز و سرنشین در هواپیمای مراکشی بودند و چه مدت در سرزمین‌های اشغالی اقامت دارند.
 
سخنگوی ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی در مورد مانور و ورود هواپیمای نظامی مراکشی گفت: ارتش اسرائیل ضمن اجرای تمرینات، جلسات سطح بالا  وتحقیقات مشترک با انواع کشورها و ارتش‌های خارجی همکاری می‌کند. ما در مورد همکاری با یک کشور خاص بحث نخواهیم کرد.
 
بر اساس وب سایت رسمی نیروی دریایی ایالات متحده ، این مانور از ۲۸ ژوئن آغاز شد و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت و در ۱۰ ژوئیه پایان می یابد.
 
وب سایت نیروی دریایی ایالات متحده اسامی کشورهای شرکت کننده در مانور دریایی SEA BREEZE 21 سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ناتو را اعلام کرده است .مانوری که امسال به میزبانی دریای سیاه برگزار شد  و از جمله شرکت‌کنندگان در آن مراکش و رژیم صهیونیستی هستند.
 
سفارت ایالات متحده در کیف اخیراً گفته است که ۳۲ کشور از ۶ قاره با ۵۰۰۰ سرباز ، ۳۲ کشتی ، ۴۰ هواپیما و ۱۸ تیم ویژه و غواصی در مانور امسال شرکت می‌کنند.
 
به گفته این منبع، از طریق این تمرینات، کشورهای دریای سیاه از طریق هماهنگی با متحدان و شرکای ناتو، توانایی خود را برای انجام طیف وسیعی از عملیات‌های دریایی و زمینی بهبود می‌بخشند.
 
انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdcgwz9nuak9qw4.rpra.html
مرجع : فارس
نام شما
آدرس ايميل شما