تاریخ انتشار۳ تير ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۵
کد مطلب : 509093

پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت ارومیه در پی درگذشت خبرنگاران

امام جمعه اهل سنت ارومیه طی پیامی درگذشت ۲ خبرنگار ایرنا و ایسنا را در سانحه تلخ واژگونی اتوبوس در آذربایجان‌غربی را تسلیت گفت.
پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت ارومیه در پی درگذشت خبرنگاران
به گزارش حوزه استانهای خبرگزاری تقریب، ماموستا مامد کلشی نژاد" در پیامی که روز پنجشنبه صادر کرد آورده است: انا لله و انا الیه راجعون، هرازگاه در گذر زمان و در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافرانی خبر می دهد که بسیار سخت و طاقت فرسا می نمایاند که با این نوید در قرآن کریم که خداوند شما را اجر صابرین دهد ( و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا لله و انا الیه راجعون) آرامش به قلوب داغدیده باز می گردد.

درگذشت ناباورانه و تلخ ۲ نفر از خبرنگاران رسانه ای، زنده یادان مرحومه "مهشاد کریمی" و  مرحومه "ریحانه یاسینی" خبرنگاران جوان کشور عزیزمان را در سانحه دلخراش واژگونی اتوبوس خبرنگاران اعزامی به استان آذربایجان‌غربی موجب تاثر و تالم خاطر اینجانب گردید.

لذا این حادثه دلخراش را به خبرنگاران، اصحاب رسانه، خانواده‌های داغدار این ۲ عزیز و همکارانشان در خبرگزای ها  تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزدمنان برای آن دو خبرنگار فقید، رحمت و غفران واسعه الهی طلب و برای مصدومان شفای عاجل وکامل را ازدرگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcdnn0ksyt0zz6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما