تاریخ انتشار۲ تير ۱۴۰۰ ساعت ۹:۲۰
کد مطلب : 508895
آیت الله بشیر نجفی:

به جمهوری اسلامی ایران افتخار می کنیم

 آیت الله حافظ بشیر حسین نجفی گفت: به جمهوری اسلامی ایران افتخار می کنیم؛ ایران منبع آرامش قلب ماست. 
به جمهوری اسلامی ایران افتخار می کنیم
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب به نقل از رایزنی فرهنگی کشورمان در اسلام آباد، آیت الله رضا رمضانی، دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) در سفر به عراق با آیت الله حافظ شیخ بشیر حسین نجفی، در نجف اشرف دیدار کرد.

در این جلسه آیت الله حافظ بشیر حسین نجفی گفت: این واقعیتی است که مجمع جهانی اهل بیت (ع) در حال جهاد است، به جمهوری اسلامی ایران افتخار می کنیم.

 آیت الله حافظ بشیر حسین نجفی ضمن تأکید بر ضرورت آگاهی مردم از تعالیم دینی در این جلسه، گفت: پیامبر اکرم (ص) به حضرت علی (ع) فرمودند: به خدا قسم اگر پروردگار جهانیان هرکسی را از طریق شما راهنمایی کند، او برای شما بهتر از آفتابی است که بر آن طلوع و غروب می کند.

وی با اشاره به این روایت، بر اهمیت علوم دینی  و مذهبی مطابق به هدایت پیامبر اکرم (ص) تأكید كرد.

مرجع تقلید نجف اشرف درباره نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: ما به نظام جمهوری اسلامی ایران افتخار می کنیم و جمهوری اسلامی ایران و رهبری آن را موجب افتخار و سربلندی اسلام می دانیم، همچنین جمهوری اسلامی ایران عامل صلح و رضایت قلب ما است.

وی جمهوری اسلامی ایران را به قله اسلام تشبیه کرد و گفت: دستاوردهای مجمع جهانی اهل بیت (ع) نیز به دلیل وجود جمهوری اسلامی ایران است و انشاء الله خداوند جمهوری اسلامی ایران را برای ترویج اسلام و تعالیم اهل بیت (ع) پیروز و سربلند می کند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcco4qpp2bqx48.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما