تاریخ انتشار۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶
کد مطلب : 508589

پاسخ جوانان فلسطینی به تجاوز صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی

جوانان فلسطینی مجموعه جدیدی از بالن‌های آتش زا را در واکنش به تجاوز صهیونیست‌ها به مقدسات اسلامی به ویژه مسجد الاقصی به سوی اراضی اشغالی رهاسازی کردند.  
پاسخ جوانان فلسطینی به تجاوز صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی به نقل از مسئولین امنیتی رژیم صهیونیستی در شهرک‌های احداث شده در اطراف نوار غزه اعلام کرد: طی هفته گذشته دست کم 40 مورد آتش سوزی در این شهرک ها به ثبت رسیده است و مهاجران صهیونیست اسکان داده شده در این مناطق به شدت از این شرایط خسته شده‌اند.
 
در این بین میشل روزین عضو کنست از حزب چپ گرای مرتس رها سازی بالن های آتش زا به سوی شهرک‌های مهاجر پذیر اطراف نوار غزه را  امری غیر قابل تحمل توصیف کرد و افزود ما اطمینان داشتیم که جنگ 11 روزه به پایان نرسیده و ما به سرعت به جنگ باز خواهیم گشت.
 
از ظهر امروز چند مجموعه از بالن های آتش زا توسط جوانان فلسطینی و در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین به سوی شهرک‌های مهاجر پذیر صهیونیستی رها سازی شدند.
 
این اقدام جوانان فلسطینی دقایقی بعد از تجاوز شماری از صهیونیست‌ها به صحن مسجد الا قصی که با حمایت نظامیان صهیونیست انجام گرفت، صورت پذیرفت.
 
به گفته گروه‌های فلسطینی توقف آنها از رها سازی بالن ها صرفا برای اعطای فرصت کافی به تلاش‌های دیپلماتیک برای حل مشکل نوار غزه است اما  در صورت ادامه تعدی صهیونیست‌ها آنها این اقدام خود را  تشدید خواهند کرد.
 
انتهای پیام/
 
 
http://www.taghribnews.com/vdcc44qpo2bqxp8.ala2.html
مرجع : تسنیم
نام شما
آدرس ايميل شما