تاریخ انتشار۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۲
کد مطلب : 507974

نظامیان صهیونیست با جوانان فلسطینی در بیت‌المقدس درگیر شدند

نظامیان رژیم صهیونیستی میدان باب العمود در بیت المقدس را اندکی قبل از آغاز راهپیمایی پرچم توسط شهرک نشینان صهیونیست افراطی تخلیه کرده و طی آن با جوانان فلسطینی به زدوخورد پرداختند.  
نظامیان صهیونیست با جوانان فلسطینی در بیت‌المقدس درگیر شدند
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، نیروهای اشغالگر فلسطینیان حاضر در منطقه باب العمود را مورد یورش خود قرار دادند و سعی کردند تا با توسل به زور آنها را از منطقه بیرون برانند و با چماق و باتوم به آنها حمله کردند.
 
صهیونیست ها همچنین دو جوان به نام های احمد عبد عطیه و حسین محمود عطیه از اهالی شهرک العیسویه واقع در شمال بیت المقدس را در باب العمود بازداشت کردند و آنها را با خود به یکی از بازداشتگاه ها بردند.
 
بر اساس این گزارش، نظامیان اشغالگر قدس همچنین شماری از مغازه های اهالی بخش قدیمی بیت المقدس را بستند تا زمینه را برای یورش گسترده شهرک نشینان در مراسم به اصطلاح راهپیمایی پرچم فراهم آورند.
 
تعدادی از شهرک نشینان صهیونیست امروز (سه شنبه) مراسم خود را در بخش قدیمی بیت المقدس در میان تدابیر شدید امنیتی آغاز کردند.
 
مسجد الاقصی بامداد امروز مورد یورش شهرک نشینان اسراییلی قرار گرفت که در میان آنها یهودا غلیک عضو متعصب لیکود نیز حضور داشت.
 
 انتهای پیام/
 
 
http://www.taghribnews.com/vdcjaaeixuqeyhz.fsfu.html
مرجع : ایرنا
نام شما
آدرس ايميل شما