تاریخ انتشار۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰
کد مطلب : 505740

امام جمعه ایرانشهر: مشارکت حداکثری در انتخابات تیر خلاصی بر تحریم‌ها است

امام جمعه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: مشارکت حداکثری و پرشور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح تیر خلاصی بر گرانی‌ها و تحریم‌ها است.  
امام جمعه ایرانشهر: مشارکت حداکثری در انتخابات تیر خلاصی بر تحریم‌ها است
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام عیسی بزمانی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه ایرانشهر اظهارداشت: حضور حداکثری و مشارکت بالای مردم در پای صندوق‌های رای، سرنوشت کشور را در یک دوره چهار ساله رقم خواهد زد.
 
وی افزود: چهل سال طراحی دشمن این بوده که کشور ما را تحت فشار قرار دهد و فشارها را تحمیل کرده که مردم برای انتخابات به صحنه نیایند اما مردم همواره بر خلاف دشمنان عمل کردند.
 
امام جمعه ایرانشهر گفت: اگر یک دولت با نگاه تحولی و با تفکر انقلابی و خستگی ناپذیر در برابر مشکلات و امیدوار به آینده سرکار بیاد و تفکر جهادی داشته باشد و جوانان را در راس امور برای تصمیم گیری قرار دهد و استفاده از ظرفیت‌های داخلی در دستور کارش باشد مطمئنا تیر خلاصی بر گرانی‌ها و تحریم ها شلیک کرده است.
 
وی با بیان اینکه یک دواطلب شرکت در انتخابات باید معتقد و پایبند به آرمان‌های امام و رهبری و نظام اسلامی باشد گفت: رئیس جمهوری ایران باید در مقابل دشمن قوی و قدرتمند، با عزت و در مقابل دوست متواضع باشد.
 
 انتهای پیام/
 
 
http://www.taghribnews.com/vdci5wawut1auy2.cbct.html
مرجع : ایرنا
نام شما
آدرس ايميل شما