تاریخ انتشار۲۹ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۷
کد مطلب : 500518

اذعان رسانه صهیونیستی به قدرت ایران در تولید پهپاد

  رسانه صهیونیستی جروزالم پست در بازتاب مراسم روز ارتش در تهران اذعان کرد که ایران به یکی از ابر قدرت‌های تولید پهپاد در جهان تبدیل شده است.  
اذعان رسانه صهیونیستی به قدرت ایران در تولید پهپاد
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، روزنامه صهیونیستی جروزالم پست، با انتشار خبر رژه نظامی روز یکشنبه در ایران که به مناسبت روز ارتش در تهران برگزار شد، موضوع رونمایی از ده‌ها پهپاد جدید تولید ایران را مورد توجه ویژه خود قرار داد و اذعان کرد که ایران طی سال‌های اخیر به یک ابرقدرت جهانی در زمینه تولید پهپادهای نظامی تبدیل شده و حتی به صادرات تجهیزات مرتبط با تولید پهپاد نیز اقدام می‌کند.
 
این نشریه صهیونیستی همچنین با به نمایش گذاشتن تصویری از پهپاد کمان – ۲۲، اعلام کرد که این پهپاد شباهت زیادی به مدل آمریکایی «ریپر» یا همان «گلوبال هاوک» دارد که احتمالاً نتیجه مهندسی معکوس حاصل از سرنگونی یکی از همین مدل آمریکایی در سال ۲۰۱۹ در داخل خاک ایران است.
 
جروزالم پست در ادامه گزارش خود از مراسم گرامیداشت ارتش در ایران، اعتراف کرد که قدرت و دقت پهپادهای ایرانی طی سال‌های اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته و منجر به تولید مدل‌های دیگری همچون «مهاجر» و «ابابیل» شده است.
 
انتهای پیام/
 
 
http://www.taghribnews.com/vdcgqz9n7ak9zn4.rpra.html
مرجع : العالم
نام شما
آدرس ايميل شما