تاریخ انتشار۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۶
کد مطلب : 495260

از افتخارات آذربایجان غربی، ایستادگی در برابر جریان های ضد انقلاب است

رئیس قوه قضائیه در فرودگاه ارومیه در جمع خبرنگاران گفت: ایستادگی، سلحشوری و مقاومت در برابر جریان های ضد انقلاب از افتخارات آذربایجان غربی است.
از افتخارات آذربایجان غربی، ایستادگی در برابر جریان های ضد انقلاب است
به گزارش حوزه سیاست و اقتصاد خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه در بدو ورود به آذربایجان غربی در سخنانی با بیان اینکه به دلیل شرایط کرونایی این سفر با تأخیر انجام شد، افزود: در این سفر عذرخواهی کنم از مردم استان به دلیل شرایط کرونایی نمی‌توانم خدمت همه برسم به میزانی که با اصول بهداشتی مطابقت داشته باشد جلساتی با مدیران استان در شورای اداری و بع د نشستی با همکاران و سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه خواهیم داشت.

وی ادامه داد: قبل از سفر یک تیم ۲۷ نفره به جای جای استان اعزام کرده‌ایم، مسائل را بررسی کرده‌اند، موارد گزارش شد در جلسه نهایی با حضور نماینده مقام معظم رهبری در استان، استاندار آذربایجان غربی و مسئولان مشکلات بررسی شده طرح می‌کنیم و به هر میزان در استان فرصت شد در مورد رفع مشکلات تصمیم گیری می‌شود اگر نشد در مرکز این مسائل را پیگیری می‌کنیم.

رئیسی با اشاره به دارا بودن هزار کیلومتر مرز و هم مرزی استان با سه کشور خارجی، گفت: جا دارد از همه همکاران در آذربایجان غربی از همه مدیران و کسانی که امروز قریب به هزار کیلومتر مرز را مرزبانی می‌کنند، عزت و اقتدار در این استان آفریدند قدردانی کنیم.

رئیس قوه قضا آذربایجان غربی افتخارات زیادی دارد، گفت: از افتخارات بزرگ استان، سلحشوری، ایستادگی و مقاومت در برابر جریان‌ها و گروه‌های ضد انقلاب است، امنیت استان مرهون زحمات سرداران، سربازان و افسرانی است که با همکاری مردم مردانه ایستاده‌اند و از این مرز و بوم دفاع می‌کند.

رئیسی با بیان اینکه این افتخار و اقتدار برای آذربایجان غربی همواره باقی است و ما احترام می‌گذاریم با این همه اقتدار و افتخاری که آفریدند، افزود: ان شاالله بتوانیم قدردان این زحمات و افتخارات باشیم.

بررسی وضعیت دستگاه قضائی آذربایجان‌غربی و پیگیری مهمترین مشکلات مردم استان از مهمترین اهداف این سفر یک روزه رئیس دستگاه قضا به شمار می‌رود.

دیدار با نخبگان و قشرهای مختلف مردم، دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان شیمیایی سردشت، شرکت در جلسه شورای اداری استان، شرکت در شورای قضائی و نشست خبری با خبرنگاران از دیگر برنامه‌های این سفر یک روزه است.

معاون اول قوه قضائیه، رئیس دیوان عالی کشور، دادستان کل کشور و رئیس سازمان بازرسی کل کشور در این سفر حجت الاسلام رئیسی را همراهی می‌کنند.

معاونان رئیس قوه قضائیه در مجتمع قضائی وحدت ارومیه حضور یافته و به مشکلات قضائی شهروندان رسیدگی خواهند کرد.


انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcd9k0ozyt0nx6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما