تاریخ انتشار۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۰
کد مطلب : 492873

بازگشایی سالن‌های کتابخانه مجلس از امروز

سالن‌های کتابخانه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از صبح امروز بازگشایی شد.
بازگشایی سالن‌های کتابخانه مجلس از امروز
به گزارش حوزه سایر رسانه های خبرگزاری تقریب، کتابخانه مجلس از امروز شنبه ۲۵ بهمن ماه با رعایت شیوه‌‌نامه‌های بهداشتی باز است.

مصطفی خلیل‌زاده شبستری قائم مقام، کتابخانه،‌ موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی از بازگشایی کتابخانه و مرکز اسناد مجلس از امروز شنبه ۲۵ بهمن خبر داد و افزود: با تغییر شرایط کرونایی شهر تهران و پایداری نسبی وضعیت، از روز شنبه با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی استفاده از سالن‌های کتابخانه و مرکز اسناد مجلس برای پژوهگشران با ظرفیت محدود امکان پذیر خواهد بود.

وی در ادامه افزود: خدمات مجازی و غیرحضوری نیز با همان قدرت و کیفیت سابق ارائه خواهد شد و در طول شبانه‌روز در خدمت پژوهشگران خواهیم بود.

قائم مقام کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس در پایان اشاره کرد: ساعت کار کتابخانه و مرکز اسناد مجلس از ساعت ۸ تا ۱۵ پیش‌بینی شده است و به امید خدا و برطرف شدن مشکلات ناشی از ویروس کرونا این زمان افزایش نیز پیدا خواهد کرد. از همه پژوهشگران درخواست داریم حدالامکان به صورت غیر‌حضوری از خدمات کتابخانه مجلس استفاده کرده و به جهت حفظ سلامتی خود و دیگر همشهریان عزیزمان از ترددهای غیر ضروری خودداری کنند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdca0unye49noa1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما