تاریخ انتشار۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۸
کد مطلب : 486944
رئیس اوقاف کشور اعلا م کرد:

توزیع ۱.۳ میلیون بسته معیشتی بین نیازمندان از ابتدای کرونا

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون یک میلیون و۳۰۰ هزار بسته معیشتی توسط این نهاد بین آسیب دیدگان از کرونا توزیع شده است.  
توزیع ۱.۳ میلیون بسته معیشتی بین نیازمندان از ابتدای کرونا
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی در حاشیه سفر به سمنان و در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه همزمان با غروب چهارشنبه با بیان اینکه یکی از محوری‌ترین اقدامات اوقاف رسیدگی به وضعیت معیشت مردم در ایام کرونایی بود، تاکید کرد: از اسفند ماه ۹۸ تا امروز بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.
 
وی افزود: این بسته‌ها به مثابه نذورات مردم، موقوفات که بحث اطعام دارند و کمک‌های مردمی تحت عنوان عملیات مواسات جمع آوری و در بین نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.
 
رئیس اوقاف کشور با بیان اینکه عملیات مواسات با مشارکت بقاع و سازمان اوقاف تا سالگرد شهادت سردار سلیمانی ادامه خواهد یافت و پس از آن نیز تا از بین رفتن کامل ویروس کرونا آن را سامان خواهیم داد، ابراز کرد: کمک‌های مردمی و بقاع متبرکه همچنان گردآوری می‌شود.
 
خاموشی با بیان اینکه با همکاری معاون رئیس جمهور در بحث شرکت‌های دانش بنیان همکاری‌هایی صورت گرفته است، تاکید کرد: در این طرح‌ها اوقاف تسهیلات پرداخت نمی‌کند بلکه موقوفات شریک تولید می‌شوند و این شراکت به نظر می‌رسد ماندگاری مولدان را افزون خواهد کرد.
 
انتهای پیام/
 
 
http://www.taghribnews.com/vdcc0eq002bq4o8.ala2.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما