تاریخ انتشار۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۸
کد مطلب : 486673

شماره جدید «دیدارنگار» ویژه بیانات رهبرانقلاب در دیدار خانواده شهیدسلیمانی منتشر شد

شماره‌ی ۷۰ جزوه‌ی بیاناتی «دیدارنگار» حاوی گزارشی جامع از محتوایِ بیانات رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهید قاسم سلیمانی منتشر شد.  
شماره جدید «دیدارنگار» ویژه بیانات رهبرانقلاب در دیدار خانواده شهیدسلیمانی منتشر شد
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب، شماره‌ی ۷۰ جزوه‌ی بیاناتی «دیدارنگار» منتشر شد. این جزوه، گزارشی جامع از محتوایِ سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است که به پیوستِ متن کامل بیانات ایشان منتشر می‌شود و مطالب گوناگون مطرح شده در هر یک از سخنرانی‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی را به صورتی ساده منعکس می‌کند.
 
«دیدارنگار» تلاش می‌کند با نگاهی دقیق و روش‌مند، بیانات رهبر انقلاب را دسته‌بندی و ارائه کرده و ضمن توجه به موضوعات اصلی هر سخنرانی ایشان، سایر نکات مطرح شده را نیز به عنوان «ضمیمه متن کامل بیانات» در اختیار کاربران قرار دهد.
 
بخشهای مختلف این جزوه‌ی تبیینی شامل این موارد است: «سرخط»، «مطالبه رهبری»، «بحث روز»، «کلیدواژه‌های مهم»، «موضوعات اصلی بیانات»، «جملات طلایی»، «یادآوری»، «برشمردنی‌ها»، «نظام فکری»، «روایت تاریخی»، «شخصیت»، «آیات و روایات» و «دعا». همچنین در هر شماره مواضع کلیدی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با استناد به نظام فکری و سایر بیانات معظم له در قالب «یادداشت بیاناتی» بررسی می‌شود.
 
شماره‌های پیشین این محصول با عنوان «روزنگار» در سال‌های گذشته منتشر می‌شد که در دوره‌ی جدید با «بازطراحیِ محتوایی و شکلی» و عنوان جدیدِ «دیدارنگار» انتشار می‌یابد. مخاطبین علاوه بر دریافت نسخه‌ی مطالعه‌ی این جزوه در پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR، می‌توانید این محصول را در شبکه‌های اجتماعی هم دنبال کنید.
 
این شماره‌ی «دیدارنگار» با فرمت PDF که اختصاص به بیانات رهبر انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران مراسم سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و خانواده شهید سلیمانی دارد را از اینجا دریافت کنید.
 
انتهای پیام/
 
 
http://www.taghribnews.com/vdcbz0bafrhbw0p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما